کرک شش بسته با شیر-یک-دور

CROWDFUNDING اخبار – این تصویر – شما می توانید در نهایت یک گروه جمع آوری مناسب اجتماعی فاصله ، شما و افراد خود را در حال تمام اطراف حلق آویز بر روی پاسیو, به دنبال به جلو به یکی از سرد و شما کشف کنند که longnecks ندارد و پیچ کردن کلاه. آه! وحشت!

شما نباید عبور در اطراف یک بطری بازکن بدون مطابق با اصول بهداشتی آن پس تا کنون تنها *پاپ* بالا.

چگونه می تواند به شما برای زنده ماندن در این وضعیت وحشتناک? شیر-یک-دور!

شیر-یک-دور یک ثبت اختراع بطری بازکن در حال حاضر بودجه در Kickstarter. شیر-یک-دور مانت به تقریبا هر پاسیو جدول چتر استوانه ای یا سطحی.

آن می آید با چند جداکننده اجازه می دهد تا آن را کاملا مناسب کوچک و متوسط و یا بزرگ tube اندازه چتر. شایع ترین قطر 1.5 است اما TAP-A-ROUND را متناسب با هر قطب اعم از 1.25″-1.58″ (32-40MM). این کیت شامل یک آچار آلن و پیچ تنظیم در صورتی که شما رها کردن یکی از طریق تخته عرشه.

پس از آنجاییکه نصب لغزش یکی از سرد را در زیر درپوش شیر-یک-دور *پاپ* شما خوب به آن بروید!

البته با یک حزب بزرگ است که هنوز هم مقدار زیادی از زمان برای همه برای باز کردن نوشیدنی خود را, راست? نه با شیر-یک-دور!

شیر-یک-دور پشتیبانی از شش همزمان دهانه! در وین! در Garth!

خود کمپین Kickstarter جمع آوری کرده است $3,722 از همه-یا-هیچ چیز $12,000 هدف است. این پروژه تنها تامین می شود اگر آن را به هدف خود می رسد توسط چهار شنبه, ژوئن 19 سال 2020 در 12:00 AM به وقت شرق آمریکا.

پاداش شروع در $22 با سپتامبر سال 2020 تحویل هدف است. برای کسب اطلاعات بیشتر از سایت بازدید خود را از کمپین Kickstarter.

“همه باید به این باور در چیزی. من معتقدم که من باید یکی دیگر از آبجو.”

—WC زمینه


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısımobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themes1xbetbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme