اگر شما در حال تلاش برای از دست دادن وزن وجود چسبیده به غذاهای سالم ممکن است زمان خوبی برای دوباره چه غذایی سالم است. بسیاری از غذاهایی که شهرت سالم بودن و وزن از دست دادن دوستانه در واقع مخالف است. برخی حتی می تواند کمک به کاهش وزن.

با که در ذهن نگه داشتن خواندن برای “سالم” غذایی است که توقف شما را از دست دادن چربی معده.

cereal

شاتر

کم کال حبوبات

نگه داشتن یک چشم بر روی کالری, یک راه برای پیگیری رژیم غذایی خود را, اما آن را نمی ممکن است موثر ترین–به خصوص اگر شما در حال عدم توجه به سایر اطلاعات تغذیه ای.

به طور خاص, low-cal غلات ممکن است به عنوان رژیم غذایی دوستانه به عنوان آنها به نظر می رسد.

cereal

شاتر

Healthline توضیح می دهد که این misapprehension, “هنگامی که در تلاش برای از دست دادن وزن, شما ممکن است برای رسیدن به کم کالری غلات برای شروع روز خود را. در حالی که این غذاهای صبحانه ممکن است کم کالری آنها اغلب حاوی قند اضافه شده.”

cereal

شاتر

علاوه بر این, بسیاری از کم کالری غلات نیز فاقد مواد مغذی ضروری است که می تواند بخشی از یک وعده غذایی متعادل و که همچنین می تواند کمک به شما احساس فولر در طول روز–مواد مغذی مانند پروتئین و چربی های سالم.

feet on a scale

شاتر

با که در ذهن به جای امید بستن برای کم کالری حبوبات سعی کنید یک بشقاب تخم مرغ و آووکادو نان تست و یا یک لرزش پروتئین. این متعادل تر گزینه می تواند بیشتر مفید به رژیم غذایی خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de