ترسناک اشتباه شما احتمالا در حال ساخت در هنگام خرید مواد غذایی در حال حاضر با توجه به کارشناسان بهداشت

در هنگام خرید مواد غذایی مهم برای اقامت و آگاه از اقدامات پیشگیرانه شما می توانید برای اقامت امن و سالم است که ممکن است نیاز به reevaluating برخی از فروشگاه های مواد غذایی عادات. کارشناسان شروع به هشدار دادن خریداران در برابر آوردن کیسه های قابل استفاده مجدد به فروشگاه های مواد غذایی.

نگه داشتن خواندن برای چرا شما باید جلوگیری از ساخت این اشتباه asap!

reusable bags

شاتر

آوردن کیسه های قابل استفاده مجدد

بسیاری از فروشگاه ها و دولت ها را تشویق به آوردن خود را در کیسه های قابل استفاده مجدد برای خرید مواد غذایی در تلاش برای کاهش استفاده از پلاستیک. با این حال بسیاری از این سیاست ها تغییر کرده به تازگی با توجه به کوروناویروس.

یوسف Vinetz استاد بیماری های عفونی در دانشکده پزشکی دانشگاه ییل می گوید به مینه سوتا را MPR اخبار: “من فکر می کنم که با استفاده از میلیاردها دلار از کیسه های پلاستیکی از یک سال است یک چیز بد برای محیط زیست ما است. اما در حال حاضر آن را حتی بدتر برای محیط زیست ما به یک جریان همه گیر.”

Reusable bag

شاتر

اگر چه coronavirus در درجه اول گسترش از طریق شخص به شخص تماس هنوز هم وجود دارد امکان آن در حال گسترش از طریق سطوح آلوده از جمله قابل استفاده مجدد کیسه های مواد غذایی. در واقع یک 2018 مطالعه که تست چگونه آلوده کیسه های قابل استفاده مجدد ممکن است گسترش این ویروس در سراسر فروشگاه.

people in line at grocery store

شاتر

خوردن این نیست که! توضیح میدهد: “پس از پرداخت سطح بالایی از ویروس یافت شد به منتقل شده است به سطوح در سراسر فروشگاه: چرخ دستی های خرید, شمارنده وارسی, خود, پرداخت, صفحه لمسی, بسته بندی مواد غذایی unpackaged تولید و همچنین به عنوان دست, پرداخت, کارمندان و خریداران خود را دارند.”

woman in grocery store

شاتر

رایان ژن سینکلر یک محیط زیست میکروب شناسی استاد در دانشگاه Loma لیندا که رهبری این مطالعه توضیح داد: این یافته ها به MPR اخبار:”بنابراین این ایده که شما می توانید به ارمغان بیاورد [ویروس] در [فروشگاه] همان چیزی است که ما تست” .

او ادامه داد: “اما … به من شده فکر کردن در مورد این پس از coronavirus آن را نیز در مورد آوردن چیزهایی که از فروشگاه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısımobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themes1xbetbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme