بررسی بیش از گذشته چند سال من شده اند قادر به تست و بررسی چند نوع از دستگاه هایی که ادعا می کنند به منظور افزایش کیفیت خواب آرامش با کیفیت و غیره به غیر از یک خواب دستگاه است که من با استفاده از, بقیه, به نظر من شده اند کامل و مطلق شکست و در عین حال حمل بسیار سنگین قیمت برچسب شده است. در حال حاضر من باید از این فرصت برای تست NeoRhythm Neurostimulation شیرازه. بیایید ببینید که چگونه این معلوم است!!

آنچه در آن است ؟

این NeoRhythm Neurostimulation شیرازه طراحی شده است برای تنظیم امواج مغزی خود را برای مطابقت با محرک های خارجی. هدف این است که برای تشویق مغز خود را به کار در فرکانس های خاص است که مطابقت مورد نظر خود را دولت از ذهن است. آن می تواند به کاربر کمک کند تا استرس, تمرکز انرژی بدن خود را از خواب و تفکر بهتر و ممکن است به شما کمک کند به خوبی زندگی می کنند مزمن یا حاد درد.

چه در جعبه


1 x NeoRhythm Neurostimulation شیرازه
1 عدد پایه شارژ
1 x Micro USB Cable
1 x کتابچه راهنمای کاربر
1 عدد لوله آزمایش
1 x NeoRhythm کیسه
1 x تنظیم کیت
1 x Hard Reset Tool

طراحی و امکانات

ویژگی های

پیشانی بند و حوض ساخته شده از پلاستیک. پیشانی بند دارای یک میکرو USB پورت شارژ و یک LED نشانگر وضعیت. میکرو USB کابل نشسته در پایه شارژ به طوری که آن را با این نسخهها کار به عنوان یک پایه نیز هست.


عملکرد

خارج از جعبه این دستگاه به نظر می رسد براق و در برخی از راه تا حدودی مربوط به اینده. آن را به علاوه به پایه شارژ/ایستاده به راحتی و به نظر می رسد جذاب به عنوان آن می ایستد و متهم شده است. هنگامی که به اتهام گام بعدی این است که برای دانلود NeoRythm برنامه و ثبت نام کنید و سپس شروع به استفاده از آن. سطح داخل دستگاه خالی است و آن را راحت احساس می کند زمانی که آن را پوشیده. اضافی پد گنجانده شده است برای تنظیم مناسب درآمده است.
این دستگاه را می توان در موقعیت های متعدد بر روی سر خود را با هر موقعیت بشود تأثیر خاص شخصی مشخصه. زیر است فیلم کوتاه تبلیغی از تولید کننده توضیح هدف:

هنگامی که شما نصب نرم افزار و ثبت نام, شما آماده برای رفتن با لمس دکمه Connect را بر روی صفحه نمایش و بهره برداری از این دستگاه دو برابر شده است. این نرم افزار را تایید هنگامی که دستگاه متصل است. شما سپس با استفاده از برنامه به انتخاب تحريک برنامه و موقعیت دستگاه را بر روی سر خود را در دستور موقعیت.

پس از بی خوابی یک موضوع مهم برای من, من تصمیم گرفتم که من برای اولین بار تمرکز خواهد بود که خواب بهبود عملکرد. من اقدام به استفاده از هر دو 20 دقیقه برنامه با دستگاه قرار داده شده به سمت عقب سر من و پس از آن تا 8 ساعت برنامه با دستگاه قرار داده شده در زیر بالش من.

در زیر نمونه های اضافی صفحه نمایش از برنامه:

در حالی که من تمرکز زیادی از توجه من در “خواب بهبود” عملکرد من هم سعی توابع دیگر نیز هست. مشکل من این بود همیشه سردرد را تجربه کردم پس از استفاده از آن صرف نظر از برنامه ای که من انتخاب شده است. من باید استرس این نکته که این دستگاه ممکن است کار خوبی برای دیگران و من به احتمال زیاد در یک دسته از مردم که تجربه عوارض جانبی. افکار من در مورد تابع خواب هستند مجمل به آنها برای همه از دیگر تحریک عملکردهای این دستگاه است.

چیزی که من دوست دارم

  • کیفیت ساخت
  • طراحی براق
  • به سادگی استفاده از جمله قابلیت لمسی
  • عمر باتری (با فرض این که برنامه و گزارش آن را به درستی)

آنچه که من می خواهم تغییر

  • این دستگاه هنوز هم یک بیت از یک رمز و راز از آن است که به احتمال زیاد یک بازی برای من.

افکار نهایی

برای سال های بسیاری من را نگه داشته تا سرعت گیج کننده برای 6 نفر از 7 روز هفته و چند روز من مبارزه به خاطر بی خوابی مداوم. به عنوان یک نتیجه, من بسیار هیجان زده در مورد تست این NeoRythm دستگاه با این امید که آن کمک خواهد کرد که از بسیاری جهات از طریق تحریک بسیاری از برنامه های شرح داده شده از جمله خواب. پس از آزمایش آن را در حالی که به نظر من این مجمل. من شروع به آزمایش با حالت خواب و تنها اثر من می توانید لینک به دستگاه سردرد من که تجربه هر یک از این چندین بار سعی کردم آن را در 8 ساعت زیر بالش خواب برنامه. من سعی کنید برنامه های دیگر و من تجربه سردرد پس از هر بار استفاده. من می خواهم به بسیار مراقب باشید در توضیح تجربه من به دلیل آن است که بسیار ممکن است که این دستگاه ممکن است شگفت انگیز برای بسیاری از مردم, اما نه فقط برای من.

قیمت: $309
که در آن به خرید: Omnipemf سایت
منبع: نمونه برای این بررسی ارائه شده توسط Omnipemf.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de