جنیفر لوپز فقط اجازه دهید این راز در مورد طلاق لغزش

جنیفر لوپز است های دردناک جزئیات بیشتر در مورد طلاق از Marc Anthony که او هرگز قبل از نشان!

به “زرنگ” ستاره فقط نشان داد به زرق و برق که آهنگ Dance Again” در واقع او از طریق تقسیم از Anthony–و دیگر بار دشوار در سراسر زندگی خود را به عنوان به خوبی. وای!

ادامه مطلب: شاهزاده هری و Meghan Markle فقط شگفت انگیز ترین تا کنون اعلام-ما را شوکه کرد!

“جهان از رقص” قاضی را باز کرد تا به این مجله در مورد چگونگی رقابت های سری بازگشت می آید در زمان مناسب و چگونه رقص همواره یک ابزار درمانی برای او.

“من به یاد داشته باشید که زمانی که من طلاق گرفته, من یک آهنگ به نام Dance Again’ و همه من می خواستم به احساس می کنم مثل من می خواستم به رقص دوباره و خنده و عشق و تا خاموش من,” او گفت: mag.

“در زمان عدم اطمینان و اضطراب و غم و اندوه و ترس شما می خواهید که احساس. شما می خواهید به فقط فراموش نکنید که در مورد مشکلات خود را برای در حالی که کمی.” پس درست است!

ادامه مطلب: تیلور سویفت و جو Alwyn فقط یک اطلاعیه بزرگ–تبریک!

لوپز که دوست دارم دوباره با بازنشسته بازیکن بیس بال Alex Rodriguez, تقسیم از آنتونی در سال 2014 پس از 10 سال از ازدواج. در پشت بسیاری از تلخیص را پوشش می دهد در موضوع خصوصی او رنج می برد بیش از تقسیم او بعد نشان داد از زمان زندگی خود را.

“شما احساس می کنید مانند شما در حال میری. شما احساس می کنید مانند شما شکست خورده است. شما احساس می کنید مهم نیست چقدر سخت من سعی کردم من می توانم آن را به کار. شما نمی تواند به نوزادان خود را یک زندگی ایده آل,” او گفت: در سال 2013 مستند “Dance Again.” خیلی غمگین!

50 سال نشان داد که یکی از دردناک ترین قسمت بود با او پری را درهم شکست.

ادامه مطلب: Ryan Seacrest فقط نشان داد این دلخراش به روز رسانی در مورد وضعیت سلامت–خیلی غمگین!

“که نبود, رویای من, رویای من بود و برای ما همیشه با هم” این خواننده با اظهار تاسف کرد. “شما هرگز می خواهید برای شکستن یک خانواده است.” در واقع!

ما بسیار خوشحال هستیم برای J. Lo که او نقل مکان کرد با Rodriguez; حتی اگر عروسی خود شده است به تعویق افتاد با توجه به COVID شیوع–آنها قطعا باید بار خوشحال دوباره! ما برای شما جنی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısımobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themes1xbetbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme