از دست دادن وزن است هرگز آسان بدون توجه به آنچه هدف خود را است. شما نیاز به حفظ مطابق عادات غذا خوردن سالم و ورزش منظم اما حتی با این نوع از معمول از دست دادن وزن می تواند هنوز هم مقدار زیادی از زمان. برای کمک به تقویت رژیم غذایی خود را, شما می توانید سعی کنید با اضافه کردن چند ویتامین ها و یا مکمل ها به روال خود را. این راه شما می تواند کمک به بدن خود را به درو مزایای بسیاری از همه سالم مراحل شما در حال بدست گرفتن. در اینجا بهترین ویتامین ها, شما می توانید سعی کنید:

calcium best vitamins weight loss fast

کلسیم

تحقیقات نشان داده است که کلسیم ممکن است به کمک یک سالم, سریع, سوخت و ساز بدن و کنترل قند خون. این به این معنی است که مکمل یک کم چربی و کم کربوهیدرات رژیم غذایی با مقدار کلسیم می تواند کمک به سوزاندن چربی و ریختن پوند است. بهترین راه برای دریافت کلسیم را به رژیم غذایی خود را از طریق لبنیات به خصوص کم چربی ماست یونانی.

best vitamins weight loss fast

ویتامین های گروه B

ویتامین های گروه B هستند که در واقع یک نیروگاه از مزایای سالم چرا که آنها خود را تحت تاثیر قرار متابولیسم و انرژی شما را از مواد غذایی است. گرفتن به اندازه کافی ویتامین های گروه B به روال خود را می تواند به شما کمک کند به هضم پروتئین و چربی و کربوهیدرات ها را در بهترین راه ممکن است. وجود دارد بسیاری از غذاهایی که حاوی ویتامین های گروه B. به نام چند شما می توانید سعی کنید برنج قهوه ای و تخم مرغ و موز و آجیل و دانه ها.

iron best vitamins weight loss fast

آهن

آهن یکی دیگر از ویتامین است که مزایای سوخت و ساز بدن, اما آن را نیز می کند بسیار بیشتر است. این کمک می کند تا حمل اکسیژن به عضلات بنابراین حفظ سلامت سطح آهن می تواند کمک به شما برای سوزاندن چربی است. غذاهای سرشار از آهن عبارتند از گوشت قرمز و لوبیا و تیره سبزیجات برگ دار مانند کلم یا اسفناج.

vitamin d best vitamins weight loss fast

شاتر

ویتامین D

به دلیل آن می تواند کمک به تنظیم قند خون و ویتامین D یکی دیگر از مواد مغذی مهم برای حفظ هنگامی که شما در یک رژیم غذایی. بدن خود را می تواند جذب ویتامین D از نور خورشید پس از صرف زمان در خارج از منزل یکی از بهترین راه برای نگه داشتن این مواد مغذی. شما همچنین می توانید آن را از مواد غذایی مانند زرده تخم مرغ و یا ماهی قزل آلا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de