Kinekt راشل دنده حلقه نقد و بررسی

نقد و بررسی – آن بوده است 10 سال از ما ارسال شده یک بررسی از اصلی Kinekt دنده حلقه و در حال حاضر ما با یک حلقه جدید نقد و بررسی. این بار Kinekt طراحی شده تا به یک گیربکس حلقه زنانه تر ، اجازه دهید آن را برای چرخش.

آنچه در آن است ؟

این Kinekt راشل یک حلقه است که طراحی شده است با یک چرخش بشود باند.

طراحی و امکانات

به راشل در دسترس است در اندازه های 5-9 (از جمله نیمی از اندازه). وب سایت خود را می گوید که آن را ساخته شده از سندبلاست فولاد ضد زنگ, اما به نظر نمی رسد درست باشد چرا که حلقه نمی خواهد چوب به یک آهنربا… من فکر می کنم آن را آلومینیوم.

ساخت جالب است چرا که وجود بیرونی رینگ که اسپین در برابر گل در مرکز این گروه است. چیز عجیب و غریب است که من نمی توانم بگویم چه دارای بیرونی رینگ در محل…

آن را در عمل ببینید

چیزی که من دوست دارم

  • طراحی منحصر به فرد
  • سرگرم کننده برای fidgeters

آنچه که من می خواهم تغییر

  • قیمت گران است
  • آن را در دسترس در رنگ های دیگر مانند چرخ دنده اصلی حلقه

افکار نهایی

این Kinekt راشل دنده حلقه سرگرم کننده حلقه برای fidgeters و حرفهایها. اصلی نزولی قیمت است. این $165 است که…خوب… خیلی ouchy. من را دریافت نمی اشتباه راشل حلقه سرگرم کننده و سرد به نظر می رسد, اما من فکر نمی کنم آن را $165 ارزش سرد است. در قیمت است که من می خواهم می خواهم آن را به ساخته شده از تیتانیوم و یا برخی دیگر از مواد حق بیمه است اما همانطور که آن را احساس می کند کمی شبیه به چیزی است که شما ممکن است پیدا کردن در معامله بن از فروشگاه تازگی.

قیمت: $165.00
که در آن به خرید: Kinekt طراحی
منبع: نمونه برای این بررسی ارائه شده توسط Kinekt طراحی.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر