غیر منتظره اشتباه پزشکان می گویند شما باید جلوگیری از ساخت در اماکن عمومی

بیرون رفتن در ملاء بوده است هرگز خیلی وحشتناک است; COVID-19 pandemic نگه داشته است بسیاری از ما در داخل و در حال حاضر که کشورهای در حال بازگشایی بسیاری از ما تعجب اگر آن را امن است. پزشکان هشدار می دهند که شما باید آماده هر زمانی که شما خانه را ترک کنند; آن را در کل جهان وجود دارد از آخرین باری که شما در خارج وجود دارد.

بیشتر بخوانید: یک چیزی کارشناسان می گویند شما باید انجام دهید در هنگام خرید مواد غذایی

“ما باید به نظر دیگران در اطراف ما بیشتر از همیشه قبل از” هماهنگی مراقبت های بهداشتی بین المللی (HHI) مدیر عامل و رئیس جمهور کریس Mastrangelo OTR/L LNHA MBA به ما می گوید. “شما باید به حساب برای افرادی که در حال رفتن به سرمایه گذاری به این که ممکن است بدون علامت و غافل او هشدار می دهد. “شما هیچ وقت نمی دانید زمانی که شما در حال ایستاده در کنار در دراز مدت کارگران بهداشت و درمان است که نیاز به بازگشت به کار در خانه سالمندان با جمعیت های آسیب پذیر.”

اما این همه نیست–پزشکان هشدار می دهند که مردم نمی آوردن تجهیزات لازم با آنها را زمانی که جسارت خارج از خانه است که ممکن است کمک به آنها برای جلوگیری از گسترش این ویروس:

ادامه مطلب: این بدترین اشتباه می تواند شما را هنگام باز کردن بسته بندی مواد غذایی با توجه به یک دکتر

“یکی دیگر از اشتباهات رایج این است که خروج از خانه بدون ضد عفونی کننده دست,” چشم پزشک داخلی و متخصص پزشکی دکتر لی شوارتز به ما می گوید. “این بسیار معمول است برای همه ما به لمس چهره ما چند بار در روز. یکی باید مقاومت در برابر این تا آنجا که ممکن است در هنگام سفر در میان گروه ها و هنگام لمس کردن سطوح عمومی. از همه مهمتر اجتناب از مالش چشم خود را.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısımobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themes1xbetbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme