هایلی بیبر فقط ساخته شده ترین دلخراش اعلام تا کنون در مورد ازدواج او

هایلی بیبر به تازگی افتتاح شد تا در مورد او تصمیم گیری های گذشته استفاده می شود به نگه داشتن او را در شب به عنوان او تلاش می کرد با احساس شرم و گناه. این مدل صحبت Hillsong کانال مورد چگونه ایمان خود را کمک کرده است تا او را ببخشد و غلبه بر این احساسات.

نگه داشتن خواندن برای تمام جزئیات.

Hailey Bieber

23-در سال توضیح داد “وجود دارد بار است که در آن فقط به طور مداوم در عذاب من. افکار من, من تصمیم گیری من گذشته بود عذاب من است.”

او توضیح داد که این احساس گناه و شرم “مشروع شکنجه” خود را برای “ماه و ماه.”

Hailey Bieber

او توضیح داد که چگونه این افکار مضطرب خواهد او را تحت تاثیر قرار: “من را به غیر روحانی کردن در رختخواب در شب و مانند ‘OMG چرا من وقتی که من 17 سال?’ و آن را مانند من 23 و زن و زندگی من است که تا کنون گذشت نوجوان من اشتباه است.”

Hailey Bieber

پیدا کردن ایمان خود را کمک کرده است تا مدل سهولت برخی از این نگرانی ها و کمک به او متوجه است که او نمی باید “چیزی برای شرمنده است.”

علاوه بر این بررسی او ایمان بیشتر اتحادش را تغییر چشم انداز خود را در مورد اینکه او چگونه زندگی می کند زندگی خود را.

Hailey Bieber

بیبر توضیح داد: “من فکر می کنم من نهایتا به یک نقطه که در آن من تا به حال به شیرجه رفتن عمیق تر. من تا به حال به درک کتاب مقدس چه می گوید در مورد احساس گناه و شرم آور است.”

او ادامه داد: “من احساس می کنم مثل وجود یک نقطه در زندگی من که من واقعا زندگی بر اساس عملكرد. خدمت عیسی است که در مورد عملکرد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>