خلاق T100 2.0 دسکتاپ سخنرانان بررسی

نقد و بررسی – من یک خانه ساخته شده در کامپیوتر که بر روی من انجام بازی. بسیاری از بازی های رقابتی چند نفره بازی که من بازی آنلاین و صوتی است که از طریق یک هدست. برخی از بازی های گاه به گاه حال single-player و برای آنها من ترجیح می دهم برای اجرای صوتی از طریق بلندگو. متاسفانه من هرگز خریداری هر یک از سخنرانان برای این کامپیوتر من شده است با استفاده از VG5 بلندگوی بلوتوث به عنوان یک پایه در. اما این دقیقا همان ابزار مناسب برای این کار است. برای پر کردن این جای خالی در بازی راه اندازی من تست T100 دسکتاپ سخنرانان بودند که به تازگی منتشر شده توسط خلاق است.

آنچه در آن است ؟

T100 یک جفت جمع و جور دسکتاپ سخنرانان که پشتیبانی از بلوتوث 5.0.

چه چیزی در جعبه ؟

 • دو بلندگو
 • کنترل از راه دور (AAA باتری شامل نمی شود)
 • کابل صوتی 3.5 mm
 • DC آداپتور برق
 • راهنمای شروع به کار سریع با 5 صفحات انگلیسی-برچسب تصاویر

مشخصات سخت افزاری

 • ابعاد: 5.1 x 3.7 x 8.2 اینچ در هر بلندگو
 • وزن: 2.2 پوند در هر بلندگو
 • ورودی: بلوتوث 5.0 USB نوری-in, aux-in
 • فرمت های فایل برای USB: FLAC, WAV, MP3,
 • قدرت بلندگو: 2 x 20W RMS

طراحی و امکانات

سخنرانان سیاه و ساده و پاک کردن خطوط. آنها فقط بیش از 8 اینچ به طوری که آنها بسیار بزرگ است. فونت یک مات فلزی کوره با یک نقره و خلاق لوگو در نزدیکی پایین. این طرف و پشت براق سیاه و سفید پلاستیکی که نشان می دهد تمام گرد و غبار تجمع می یابد که در طول زمان. این یک نگاه است که به طور معمول برای دسکتاپ سخنرانان البته بیشتر حداقلی از برخی از.

نصب و راه اندازی

بلندگوی سمت چپ برچسب “L بلندگو” در بازگشت پس از بلندگوی راست است که با یک ورودی در پشت و روی دکمه در بالای صفحه. راه اندازی برای ویندوز 10 PC بسیار آسان بود. من در وصل DC آداپتور برق متصل ساخته شده است در بلندگو سیم از بلندگوی راست به چپ متصل به کابل صوتی به صوتی بر روی کارت صدا و سپس فشرده “در” را فشار دهید در بالای بلندگو. سخنران chirped در من اما هیچ نشانه بصری که آن را در. آنچه به دنبال این بود چند دقیقه خفیف سرخوردگی به عنوان من سعی کردم ترکیبی از فشار دادن دکمه پاور و منبع ورودی را فشار دهید تا صدای در نهایت شروع به کار کرد. معلوم می شود که وجود یک رهبری درست در وسط جلو از راست بلندگو و آن را تغییر رنگ به شما اجازه می دانم زمانی که آن را در و از چه منبع ورودی است. مشکل این است که آن را بسیار کم نور و من هرگز حتی دیدم این چراغ تا روز بعد و که توسط حادثه. گمان می کنم آن را یک طراحی ظریف است که کاهش آلودگی نوری است که بسیار شایع در میان اسباب بازی های امروز و در پایان من آن را دوست دارم. در لحظه ای از تلاش برای راه اندازی بلندگو, اما من آن را به یک فقیر تصمیم به طراحی.

راهنمای شروع سریع است که می آید با T100 است و نه مختصر و مفید. این برچسب های همه چیز, اما نمی دهد, روشن, دستور تصویر چگونه به راه اندازی بلندگو و یا توضیح ، تصاویر چند زبانه که clutters همه چیز. آن را قطعا یک منطقه که در آن خلاق می تواند بهبود. پوشش نقره ای است که شما می توانید دانلود فارسی-تنها نسخه از راهنمای شروع سریع و شما می توانید به عنوان خوانده شده, مرکز آموزش, آن روشن بسیاری از چیزها است.

علاوه بر استاندارد کابل های صوتی, T100 دارای سه ورودی دیگر منابع. این اولین بار است که یک USB یک پورت. من هرگز به زحمت تست این دلیل که من حتی نمی تواند از راه دور ببینید ارزش در این است. وقتی که من خرید بلندگو و اتصال آنها به کامپیوتر رومیزی چرا من می خواهم به بازی موسیقی با بارگذاری فایل ها بر روی یک thumbdrive و سپس با متصل کردن آن به پشت بلندگو ؟ چرا نمی خواهد من فقط بازی موسیقی از طریق کامپیوتر با استفاده از Spotify در یا هر برنامه من می خواستم ؟ دوم این است که یک ورودی نوری است که به نظر می رسد طراحی شده برای PS4. متاسفانه من اصلا پلی استیشن بنابراین من قادر به تست. سوم بلوتوث. من به راحتی قادر به جفت T100 با آی فون من و موسیقی را از طریق آن.

عملکرد

که با توجه به این بلندگو شما را به نگه داشتن در ذهن آنها چه هستند. آنها 2.0, بلندگو, که بدان معنی است که وجود دارد تنها یک جفت از بلندگو. وجود دارد هیچ صدای فراگیر بلندگو را به یک تجربه همهجانبه و نه است وجود دارد یک ساب ووفر به ارائه یک thumping پایه. با این که من واقعا دوست دارم این سخنرانان است. هنگام گوش دادن به موسیقی اوج واضح و روشن با اشاره tinniness این mids غنی و گرم و در حالی که باس است فوق العاده قدرتمند حداقل هیچ گلی اعوجاج حتی زمانی که کردیم ، این سخنرانان هستند شدیدا با صدای بلند—من هرگز در نظر با استفاده از آنها به عنوان جبهه اصلی من سیستم استریو—اما آنها بیش از قادر به پر کردن دفتر خانه من با صدای.

برای تست خلاق جدید سخنرانان با بازی های ویدئویی, من به ارمغان آورد یک زن و شوهر از بازی های گاه به گاه است که من می خواهم به بازی بدون هدفون: Rimworld و Terraria. Rimworld است که یک بازیکن sci-fi مستعمره سیم کارت است که به تازگی منتشر شده خانواده سلطنتی DLC اضافه می کند که اشراف و psionic قدرت به بازی. هر چند من ناچیز از استعمارگران تلاش برای زنده ماندن صوتی صدا بزرگ است. آیا آن thumping از من autocannon برج های پی در پی پارس از همه من huskies یا کرک از رعد و برق در طول یک flashstorm همه چیز روشن است. Terraria یک بازی اکشن-ماجراجویی بازی گودال ماسهبازی که فقط منتشر سفر تا پایان آن را نهایی عمده محتوای به روز رسانی. به عنوان من موهای آبی قهرمان حفر عمیق تر از همیشه به دنبال فلزات و آیتم های سحر و جادو در این بازی یکپارچهسازی با سیستمعامل موسیقی طنین انداز من تبر انتخاب و میله تزئيني پشت صندلی من شمشیر سلاح سرد زامبی صدا شگفت انگیز است. من بسیار خوشحال با این بلندگو برای بازی.

ویژگی های اضافی

هنگامی که من کردم سخنرانان کار من هرگز با استفاده از دکمه در بالای سمت راست بلندگو دوباره; در عوض, من استفاده می شود شامل 19-دکمه از راه دور. من خوشحالم که آنها شامل این دلیل راه که میز من است راه اندازی که در آن سخنرانان پشت مانیتور باعث می شود فشار دادن دکمه بر روی یک بلندگو است که کمی مشکل تر است. علاوه بر این از راه دور فراهم می کند گزینه های که در دسترس نیست در سخنران خود را. وجود دارد 4 از پیش تعیین شده اکولایزر تنظیمات (موسیقی و سینما و کنسرت و بازی) و همچنین تنظیمات برای باس و سه برابر کردن. این تنظیمات را تغییر صدا ماهرانه بیش از شدت اما آنها گزینه های خوب است. وجود دارد همچنین دکمه های کنترل (مکث, بازی سریع رو به جلو ، برای استفاده از بلوتوث و یا USB. تاپیک بسیار مفید mute را فشار دهید. از راه دور طول می کشد یک جفت باطری AAA که گنجانده شده است. این یک مادون قرمز کنترل از راه دور, بنابراین من باید به یاد داشته باشید به آن نقطه در سمت راست بلندگو زمانی که من از آن استفاده کنید.

یک آخر از ویژگی های است که من درک: خلاق ندارد با هر نرم افزاری که من دانلود و نصب کنید. سخنرانان فقط کار حق خارج از جعبه.

چیزی که من دوست دارم

 • طراحی جمع و جور
 • صدای خوب
 • قابلیت کنترل از راه دور

آنچه که من می خواهم تغییر

 • بهبود وضوح راهنمای شروع سریع

افکار نهایی

من خوشحال می گویند که خلاق را T100 سخنرانان باید انجام یک کار خوب از پر کردن شکاف در بازی های PC. آنها نگاه خوب و صدا و حتی بهتر هم برای بازی های ویدئویی و موسیقی و همه برای یک قیمت مناسب. من خوشحال به آنها را بر روی میز من.

قیمت: 99 دلار
که در آن به خرید: خلاق, فروشگاه آنلاین و یا آمازون
منبع: نمونه برای این بررسی ارائه شده توسط خلاق است.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر