برگر کینگ فقط این تغییر بزرگ به این منو و مردم ناجور!

بسیاری از رستوران ها باید شروع به ساخت اطلاعیه در طول COVID-19 و برخی از آنها حتی اعلام کرد منو بزرگ و تغییرات. برگر کینگ همچنین اعلام کرد هیجان انگیز منو تغییر برای مشتریان: زنجیره آوردن تند کتلت!

نگه داشتن خواندن برای تمام جزئیات!

Burger King meal

شاتر

تند قطعات موجود در شرکت برگر کینگ محل در سراسر کشور.

به علاوه آنها در حال ارائه یک معامله بزرگ بر روی آنها. با توجه به Delish “به استقبال این تند گزینه برگر کینگ است که ارائه یک قاتل معامله در قطعات. فقط برای $1 شما می توانید یک هشت-تعداد جعبه تند قطعات از طریق Burger King برنامه اگر چه قیمت ها متفاوت است بسته به موقعیت شما.”

Burger King App

شاتر

علاوه بر این با استفاده از نرم افزار از مارس 25 تا 30 ژوئن شما می توانید تحویل رایگان خود را در برگر کینگ وعده غذایی زمانی که شما صرف $20 یا بیشتر.

در برگر کینگ برنامه, شما می توانید انتخاب کنید حداقل تماس با تحویل و یا تماس وانت.

Burger King

شاتر

برای تماس با ما انتخاب کنید تا برگر کینگ مشخص شده و روش خود را برای حفظ مشتریان و کارکنان امن در وب سایت خود را: “اختصاصی تابه و سینی استفاده می شود به جمع آوری پرداخت و توزیع سفارشات برای جلوگیری از تماس مستقیم بین اعضای تیم و مهمانان. هر 30 دقیقه اعضای تیم را بشویید شستشو و بهداشتی.”

Burger King meal

شاتر

با در نظر گرفتن اگر شما به دنبال برای اضافه کردن برخی از ادویه به خود را در وعده های غذایی تحویل چک کردن برای دیدن اگر شما محلی برگر کینگ اضافه شده است تند قطعات به منوی خود را یک ایده خوب است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر