اخبار – من در مورد نوشت: Jackbox حزب بسته on Feb. 5. و دوباره در مارس 16. چرا که من یک فن بزرگ از این دمدمی آنلاین بازی حزب. اما از همه مهمتر به خاطر آنها بوده است تاسیسات در طول قرنطینه و اجتماعی فاصله ما میزبانی بازی های مجازی شب با پرت و دور افتاده اعضای خانواده و دوستان قدیمی از سراسر کشور و حتی تا به حال یک Jackbox جشن تولد برای من جوانترین.

این مقاله به طور خاص در مورد Jackbox حزب پک 2 و پس از انجام برخی تحقیقات در بهترین بازی ها برای ابتدایی-کودکان در سن مدرسه هر چند آن را کاملا سرگرم کننده برای نوجوانان و بزرگسالان بیش از حد. با برخی از دیگر Jackbox بسته شما می توانید پیدا کردن یک بازی یا دو که با این نسخهها کار برای کودکان و نوجوانان و حتی به نوبه خود در یک خانواده دوستانه فیلتر برای یک فرد بازی است. اما Jackbox کالاهای اساسی مانند قتل چیزهای بی اهمیت است که بسیار سرگرم کننده به سادگی مناسب برای کودکان و نوجوانان به خصوص حساس کودکان جوانتر kiddos و یا کسانی که می ترسم به راحتی. (اگر فرزندان خود را لذت بردن از فیلم های ترسناک, آنها خواهید بود کاملا خوب است.)

حزب پک 2 یکی از قدیمی ترین از شش بازی مجموعه. بر خلاف دیگر ما بسته (4 و 5) شما می توانید با کلیک بر روی یک ضامن در منوی اصلی تنظیمات و فورا اطمینان حاصل شود که تمام پنج بازی در این بسته خواهد بود مناسب برای جوانترین پارسه. در حالی که میزبانی از راه دور جشن تولد, این بسیار قدردانی شد.

به علاوه حزب پک 2 ارائه می دهد انواع زیادی از بازی ها هستند که تضمین شده است برای سرگرم کردن جمعیت.

  • Quiplash XL به شما می دهد خنده دار دهید و سپس رای شما تصمیم بگیرید که کدام بازیکن به بهترین جواب (3 تا 8 بازیکن)
  • Fibbage 2 سوال می پرسد و شما را تا یک دروغ است که امیدواریم که شما جواب دوستان خود را به فکر آن پاسخ درست (2 تا 8 بازیکن)
  • Bidiots شروع می شود به عنوان یک بازی طراحی شده است اما در واقع بیشتر در مورد استراتژی به ببینید که چه کسی می تواند بیشترین پول را در حراج هنر (3 تا 6 بازیکن)
  • جرم گوش شما جفت صدا های خنده دار با کلمه دهید (3 تا 8 بازیکن)
  • بمب پارسیان نیاز به کار تیمی و همکاری به عنوان شما سعی می کنید برای خنثی کردن بمب در حالی که هر بازیکن است که تنها داده های جزئی دستورالعمل (1 تا 4 بازیکن)

اگر شما به یاد بیاورید با Jackbox بازی شما با استفاده از خود دستگاه (گوشی های هوشمند کیندل (Kindle tablet, لپ تاپ و غیره.) به عنوان کنترل خود را با رفتن به jackbox.tv. با هر یک از بازی شما خود را وارد کنید, منحصر به فرد بازی کد بازی خود را با بگیرید و یاد دهید. شما می توانید تمام سوالات و انتخاب پاسخ های خود را از دستگاه خود را در دست شما.

Jackbox بازی های قابل دانلود هستند بر روی چندین سیستم عامل, پس چگونه به بازی بازی های آنها را از راه دور بستگی دارد به آنچه که کنسول شما در حال بازی آنها را بر روی. ما با استفاده از بخار و دانلود بر روی PC و سپس زوم تماس بگیرید و به دوستان و به اشتراک گذاری صفحه نمایش ما (مطمئن شوید که برای به اشتراک گذاشتن کامپیوتر, صوتی بیش از حد). در عین حال به جاست که Jackbox تیم به تازگی به اشتراک گذاشته یک مقاله با جزئیات بیشتر و آموزش تصویری چگونه به بازی بازی های خود را از راه دور با استفاده از سیستم عامل های مختلف.

در حال حاضر Jackbox حزب بسته فروش از $14.99 $به 22.49.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de