کیت میدلتون خواهر کوچکتر Pippa ممکن است یک دوشس و یا ازدواج با یک شاهزاده اما به نظر می رسد مانند او فقط انجام هلویی بدون آن. او در خط برای یک عنوان و املاک در Scottland.

Pippa and Kate Middleton

چلپ چلوپ اخبار

Pippa Middleton یک طعم و مزه برای محل موردتوجه وتماشای عموم در خواهرش را در روز عروسی چون او کمی بیش از حد خوب در او ندیمه ، پس از او خواهر عروسی شایعاتی وجود دارد در اینجا و آنجا در مورد پتانسیل رابطه عاشقانه بین او و شاهزاده هری که معلوم بود غلط است.

Pippa and Kate Middleton

منچستر از ازدواج جیمز متیوز سابق راننده مسابقه حرفه ای پرچین مدیر صندوق و وارث اسکاتلندی فئودالی عنوان صاحب زمین از گلن Affric. زن و شوهر, استقبال از اولین فرزند خود را در سال 2018 است.

Pippa Middleton

چلپ چلوپ اخبار

منچستر به طور منظم نویس برای چند انتشارات نویسنده منتشر شده و به طور فعال درگیر در امور خیریه. او ممکن است منجر سرفصل آنجا که خواهر خود را می کند اما میدلتون و همسرش موفق شده اند برای به دست آوردن کاملا ثروت ممکن است روزی رقیب سلطنت بریتانیا.

Pippa Middleton

چلپ چلوپ اخبار

میدلتون و همسرش در یک روز به ارث می برند Matthew 10000 هکتار اسکاتلند و مستغلات همراه با عناوین Laird و بانو. جیمز متیوز به برآورد ارزش خالص نزدیکی $2.6 میلیارد دلار است. آنها ممکن است زندگی می کنند در یک قلعه را $22 میلیون پنج داستان شهری در چلسی نیست بیش از حد نخ نما. این زن و شوهر چه آنها می توانند به قلم مو رنگ کردن هر گونه توجه از مطبوعات و سعی کنید به زندگی می کنند یک زندگی آرام.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de