این دلخراش اخبار در مورد Scott Disick & صوفیه ریچی فقط–ما خیلی غمگین برای آنها!

Scott Disick و صوفیه ریچی با هم بوده است اما این زوج به تازگی تصمیم گرفت به یک استراحت پس از Disick را مختصر مراجعه به یک مرکز نوتوانی. آن را مانند به نظر می رسد همه چیز ممکن است برای زن و شوهر که صرف Disick تولد از هم جدا.

نگه داشتن خواندن برای تمام جزئیات!

Scott Disick

چلپ چلوپ

در اوایل این ماه Disick بررسی به یک مرکز نوتوانی گزارش به مقابله با غم و اندوه خود را پس از مرگ پدر و مادر خود را. اما یک تصویر از واقعیت ستاره در میز جلو زودی ظاهر باعث او را به ترک این تسهیلات با توجه به نگرانی های امنیتی

Scott Disick and Sofia Richie

چلپ چلوپ

پس از آن به نظر می رسد که اسکات و صوفیه تصمیم به گرفتن یک استراحت از ارتباط آنها. در واقع طرفداران شروع به گمان است که صوفیه در حال حاضر ممکن است یک جدید کمال. با توجه به TMZ مدل شده است صرف برخی از زمان با یک مرد جدید, ماندن با او در مالیبو عمارت.

علاوه بر صوفیه نیست هر چیزی پست در رسانه های اجتماعی به آرزوی اسکات تولدت مبارک اما پست یک سری از عکس های سلفی به جای.

Kourtney Kardashian and Scott Disick

چلپ چلوپ

Disick صرف نیست تولد خود را به تنهایی ، به جای او پیوست سابق Kourtney Kardashian و فرزندان خود را.

یک منبع گفت: “E! اخبار “اسکات رفت و با Kourtney و بچه ها به Amangiri به جشن تولد خود را و لذت بردن از تعطیلات آخر هفته. او در حال انجام یک کار خیلی بهتر و با تمرکز بر درمان است. او در صحبت با چند درمانگران که در حال کمک به او بحث خود را از طریق مبارزات و حرکت بعدی خود را حرکت می کند.”

Scott Disick

چلپ چلوپ

این منبع ادامه داد: “Kourtney می داند که چگونه مسئولیت رسیدگی به اسکات و او است که همیشه بهتر headspace زمانی که او می شود به صرف وقت با بچه های خود. او واقعا وجود دارد برای او از خود ناتوانی خروج و تا به حال بسیاری از همدردی نسبت به او.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>