Okaysou AirMax 8L تصفیه کننده هوا بررسی

نقد و بررسی – من باید بررسی چندین فیلتر هوا بیش از چند ماه گذشته. من برای پیدا کردن که از گرفتن حق فیلتر شدن یکی به درستی اندازه برای اتاق شما در حال فیلتر کردن. همچنین مسائل مربوط به چه نوع از چیزهایی که شما در حال تلاش برای فیلتر کردن هوا. شما فیلتر کردن سموم حیوانی allergins مواد غذایی بوی یا فکر می کند مانند دود از محصولات توتون و تنباکو? من تا به حال فقط مرور کوچکتر Okaysou هوا فیلتر AirMic4S وقتی که از من پرسید اگر من می خواستم به بررسی بزرگتر AirMax 8L. البته من گفتم بله پس بیایید ببینید که چگونه آن کار می کرد.

آنچه در آن است ؟

این Okaysou AirMax 8L تصفیه کننده هوا با فیلتر هپا است که قطاری 99.97 درصد از آلاینده های هوا. این دو فیلتر های مختلف در داخل کابینه. یک کربن است و از سوی دیگر فیلتر هپا.

چه چیزی در جعبه ؟

 • یکی AirMax 8L تصفیه کننده هوا. فیلتر نصب شده در داخل واحد. کابل برق در حال حاضر متصل به واحد و نمی تواند حذف شود.
 • یک کتابچه راهنمای کاربر
 • یک کارت درخواست شما را به نقد و بررسی این محصول در سایت آمازون و یاد شما را از 5 سال گارانتی

مشخصات سخت افزاری

 • 3 سرعت فن برای مقابله با انواع شرایط هوا
 • حالت خواب در سکوت عمل به صورت آرام و خواب بهتر و بدون نور اختلال.
 • کودک-عملکرد قفل غیرفعال کنترل پنل برای جلوگیری از تغییر تنظیمات توسط حادثه.
 • 1/2/4/8 ساعت تایمر تابع اجازه می دهد این فیلتر هوا سرگرم کننده به عنوان شما می خواهید.
 • جایگزینی فیلتر شاخص اجازه می دهد تا شما می دانید دقیقا زمانی که به جای فیلتر.
 • متفکر طراحی با دستگیره در عقب به راحتی حرکت می کند و دایره سیم در اطراف فیلتر به فروشگاه بدون ظروف سرباز یا مسافر.
 • گردش هوا 1.5 بار در 800 متر مربع. ft. اتاق
 • این دو فیلتر. یکی 3-در-1 Ultra واقعی فیلتر هپا یکی از 2-in-1 Duo فیلتر کربن فعال
 • سطح سر و صدا کمتر از 59 دسی بل

طراحی و امکانات

تصاویر زیر به شما بدهد تا از نزدیک چگونه فیلتر طراحی شده است.

این اولین تصویر بالا نشان از واحد. شما می توانید قدرت بند ناف است که به طور دائم متصل شده است. فقط پشت بند ناف قدرت شما می توانید یک شکاف افقی رفتن در اطراف پایه واحد. این است که برای بند ناف قدرت به بسته بندی کردن در اطراف برای ذخیره سازی هنگامی که واحد در حال استفاده نیست. در بالای واحد در هر دو طرف, شما می توانید یک شکاف در دو طرف چپ و راست. کسانی که cutouts که تبدیل به handgrips به حرکت واحد در اطراف. این واحد در واقع نور و شما به راحتی می توانید آن را انتخاب کنید و حرکت آن را با قرار دادن دست خود را در یک طرف و یا دیگر.

دو نوار آبی نوار وجود دارد فقط برای حمل و نقل. پس از آن حذف شده پانل پشت می آید و به راحتی با قرار دادن انگشتان دست خود را به دو زبانه در بالای مش طراحی شده است. پشت پنل برگزار می شود در محل توسط سه آهن ربا. یکی در بالا و وسط پانل و دو نفر دیگر از دو حال خارج از این دو انگشت زبانه.

تصویر بالا یک نمای نزدیک از آهنربا در وسط و سمت چپ واحد به عنوان شما نگاه کنید در پشت این واحد است. این آهن ربا نگه پانل پشت بصورتی پایدار و محکم در جای خود اما آن را آسان به آن را حذف کنید. من عاشق این قابلیت است. برخی از فیلتر واحد من بررسی یک سری از زبانه ها شما باید خط به پشت جلد در محل.

تصویر بالا نشان دادن کنترل پنل در بالای واحد. آن را بسیار شبیه هر فیلتر هوا که من بررسی کرده اند. همه دکمه ها در این واحد هستند دکمه های لمسی. آنها هیچ لامسه احساس به آنها. از چپ به راست ما را زیر کنترل. سه مجموعه از خطوط مواج نشان می دهد که سرعت فن با خط کم سرعت و به دنبال آن متوسط و سرعت بالا. درست در زیر با سرعت بالا نشانگر تعویض فیلتر شاخص. که روشن خواهد شد تا زمانی که آن زمان به جای این دو فیلتر در داخل واحد.

بعدی آیکون لمس دکمه برای تغییر سرعت فن. هنگامی که شما به نوبه خود واحد در آن به صورت پیش فرض به سرعت پایین. فشار دادن آیکون در یک زمان در آن مجموعه به متوسط سرعت و بار دوم آن مجموعه به سرعت بالا است. وجود یک کودک دکمه قفل که هنگامی که فشرده برگزار شد و به مدت سه ثانیه قفل خواهد شد کنترل پنل و جلوگیری از هر گونه تغییرات از اتفاق می افتد. کودک دکمه قفل خواهد شد فلش را نشان می دهد که آن را در است. فشار دادن و نگه داشتن دکمه قفل کودک دوباره تبدیل خواهد شد که از ویژگی های خاموش.

وسط دکمه قدرت روشن/خاموش را فشار دهید. دکمه بعدی به حالت sleep را فشار دهید. من در مورد بحث که کمی بیشتر در زیر. نهایی دکمه تایمر را فشار دهید. هنگامی که واحد می آید بر روی آن اجرا خواهد شد با سرعت هر چه شما آن را برای همیشه یا تا زمانی که یک دست دادن قدرت رخ می دهد. با فشار دادن دکمه تایمر اجازه می دهد تا به شما در تنظیم فن به اجرا با سرعت هر چه به شما در تنظیم برای 1, 2, 4 و یا 8 ساعت در یک زمان. همانطور که شما دکمه تایمر های مختلف ساعت شاخص روشن خواهد شد تا به شما نشان که یکی فعال است.

تصویر بالا نشان می دهد شما چگونه به نمایش چراغ تا زمانی که شما دکمه پاور را فشار دهید به نوبه خود واحد است. شما می توانید ببینید که سرعت متوسط آن را روشن و از آنجا که من را فشار دهید سرعت دکمه یک زمان به آن را در حد متوسط. هنگامی که تأمین انرژی در آن به صورت پیش فرض به سرعت پایین.

من این عکس برای نشان دادن آنچه این حالت sleep را فشار دهید به نظر می رسد مانند یک بار به حالت خواب. با فشار دادن این دکمه کاهش می یابد و سرعت فن به سرعت پایین فن. تمام چراغ های دیگر در واحد غیرفعال در این مرحله و پس از ده ثانیه چراغ خواب قرار به رفتن با توجه به کتابچه راهنمای کاربر. لازم به ذکر است که آن را به طور کامل خاموش. آن می رود به کاهش نور صفحه نمایش. تصویر بالا نشان می دهد که واحد در نور کم صفحه نمایش. من آرزو می کنم آن رفته بود به طور کامل خاموش. من ترجیح می دهم تاریکی کامل در اتاق خواب من وقتی که من خواب است. من باید اعتراف که این نور بسیار کمتر مزاحم از آبی روشن پرتوهای من از برخی دیگر از فیلترها در حالت خواب.

راه اندازی

برای تنظیم فیلتر برای بار اول شما باید برای حذف پشت پنل با قرار دادن انگشتان دست خود را در دو شکاف و عقب کشیدن. از آن میآید ، شما می توانید دو زبانه در پایین پنل و اسلات که در آن آنها قرار دادن در پشت واحد. شما در حال ارائه شده برای اولین بار با Ultra فیلتر هپا. من حذف فیلتر از واحد و حذف کیسه های پلاستیکی.

پشت هپا فیلتر شد, فیلتر کربن. آن را بیش از حد نیز پیچیده شده در پلاستیک. در تصویر بالا شما می توانید ببینید هر دو فیلتر به حق واحد است. در بالای فیلتر کربن. در پایین فیلتر هپا. که پشت فیلتر هپا که در آن آن را به یک آبی فایبر گلاس نوع پوشش. جلوی فیلتر هپا دارای استاندارد سفید مخروطی نوع مواد من با آن آشنا هستم. در داخل واحد, شما می توانید ببینید فن خواهد شد که مکیدن هوا از طریق فیلتر به واحد و آن تیراندازی از بالای واحد.

پس از مصرف پلاستیکی فعال فیلتر کربن قرار می گیرد آن را برای اولین بار بازگشت به واحد. وجود دارد یک پارچه tab در بالای فیلتر که به من می گوید این سمت است که چهره ،

من پس از آن قرار داده شده از فیلتر هپا در کنار آبی مواجه واحد. شما به سختی می توانید از پارچه سیاه و سفید tab در بالای این فیلتر. خوب است که هر دو فیلتر این برگه ساخت آن آسان به آنها را از واحد زمانی که شما نیاز به آنها را جایگزین.

عملکرد

این واحد بلندترین فیلتر هوا که من در خانه من. من Okaysou AirMic4S, Elechomes نرم افزار سری و سبز ایر Encore. آن است که نه یک سر و صدای آزار دهنده و به سادگی می شود سر و صدای پس زمینه برای من در کار من است. اما من می دانم که شوهر من که حساس به صدا نفرت را به این نقطه او در تلاش است برای گوش دادن به هر چیزی. برای مثال من هرگز این محل در اتاق نشیمن من که تلویزیون ساکن.

در غیر این صورت من فکر می کنم هوا تصفیه در واحد بسیار عالی است. دو فیلترهای مختلف در این واحد به نظر می رسد برای انجام یک کار واقعا خوب برای فیلتر کردن بوی بد. همانطور که من در دیگر فیلتر هوا نقد و بررسی برای AirMic4S من است همچنین در من بدنسازی صفحه اصلی. این دفتر همچنین دارای بزرگ غربی رو ویندوز. ما تا به حال temps در ’90s در این هفته به طوری که در دسته کوچک موسیقی جاز با دو لپ تاپ و دو 27 اینچ مانیتور در اتاق, آن می شود به جای گرم در اینجا. انجام یک تمرین است و نه عرق امر است. آمدن به دفتر یک ساعت پس از تمرین نه خودم یا شوهرم می توانید بگویید که هر کسی که عرق در آن وجود دارد. هوا بوی تمیز و تازه.

چیزی که من دوست دارم

 • بسیار سبک و قابل حمل
 • دو سیستم فیلتر کربن و هپا. فیلتر هپا ساخته شده است قبل از فیلتر ذرات بزرگ, فیلتر هپا و فیلتر ضد میکروبی (آبی بخشی)
 • فیلتر مقدار زیادی هوا به سرعت

چه نیاز به بهبود

 • فن در واحد بلندتر از بسیاری از فیلترهای هوا حتی در پایین.
 • خواب را شاخص می رود هرگز به طور کامل خاموش

افکار نهایی

اگر شما یک اتاق بزرگتر که نیاز به فیلتر که در آن شما نمی فکر می کنم از طرفداران سر و صدا خواهد بود در نظر گرفتن و سپس AirMax 8L ممکن است یک گزینه خوب برای شما. آن را نشانی از یک کار بزرگ فیلترینگ اما آن را با کمی بیشتر از بیشتر.

قیمت: $118.98
که در آن به خرید: Okaysou و آمازون
منبع: نمونه از اين محصول ارائه شده توسط Okaysou.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر