Chick-Fil-A فقط اعلام کرد که یک به روز رسانی بزرگ به فروشگاه خود مردم هستند پس اشتباه!

چیک-فیل-ای است که ساخت برخی از عمده فروشگاه به روز رسانی آنها به عنوان آماده سازی برای بازگشایی مکان برای حمل کردن. محبوب فست فود زنجیره ای ساخته شده یک اطلاعیه در مارس 1, جزئیات چگونه مکان خواهد شد آماده سازی برای مشتریان و چه تغییراتی مشتریان باید انتظار داشت. زنجیره ای نیز مشخص شده است که اتاق ناهار خوری و صندلی و زمین های بازی بسته باقی خواهد ماند ،

نگه داشتن خواندن برای خود اعلام!

Chick-fil-A

شاتر

جوجه-Fil-یک سایت چه اقدامات احتیاطی زنجیره ای گرفته شده در تهیه بازگشایی “از جمله پلکسی گلاس پارتیشن و ضد عفونی کننده دست در ایستگاه های در دسترس برای [مشتری] استفاده کنید.”

این اقدامات به معنای نگه داشتن مشتریان و کارکنان امن است.

Chick-fil-A

شاتر

رستوران ها نیز ایجاد تغییرات در اجرای مناسب اجتماعی فاصله.

این بیانیه ادامه داد: “رستوران ها ارائه خواهد شد تماس با ما سفارش و درخواست مهمان برای عمل اجتماعی فاصله به عنوان آنها در خط صبر کنید. دنبال علامت به شما کمک کند حرکت هر عملیاتی تغییرات در رستوران ما.”

Chick-fil-A

شاتر

در ساخت این به روز رسانی, Chick-Fil-A مشخص شده است که آنها را اولویت ایمنی و پایگاه خود را در تصمیم گیری های مربوط به دستورالعمل های بهداشتی: “ما رستوران قرار داده و سلامت مهمانان و اعضای تیم برای اولین بار و در ادامه به دنبال مربوطه ایالتی و محلی دستورالعمل های بهداشتی. در تمام این تغییرات امن خدمات اولویت اول ما است.”

Chick-fil-A

شاتر

اخیرا این شرکت اعلام کرد راه آن خواهد بود دادن به جامعه در طول این زمان.

در مارس 21, بیانیه Chifk-Fil-A اعلام کرد “برای هر رستوران جدید ما را به ما اهدا به بانک مواد غذایی محلی از طریق همکاری ما با تغذیه امریکا است. بیشتر از همیشه غذا بانک ها در حال تجربه یک سویه در منابع با توجه به COVID-19.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>