تمیز خوردن نیست و همیشه به عنوان “پاک” را به عنوان شما ممکن است فکر می کنم. حقیقت این است که وجود دارد بسیاری از غذاهای شما می توانید خرید که واقعا فقط کربوهیدرات و قند masquerading به عنوان چیزی برای شما خوب است. و شایع ترین مقصر این جنایت چیزی است که شما احتمالا نشستن در شربت خانه خود را در حال حاضر: گرانولی را کنار بگذارید.

granola worst unhealthy clean food metabolism

Granola است ساخته شده از جو که سرشار از فیبر و آهن بنابراین از یک سو granola نیست ناسالم برای شما که آن را به ارائه مواد مغذی ضروری است. اما بسیاری از راه هایی که ما می خوریم گرانولی را کنار بگذارید به پایان می رسد تا با اضافه کردن بیشتر عوامل مضر از این مزایا.

granola worst unhealthy clean food metabolism

در حالی که گرانولی را کنار بگذارید خود به خود نیست خیلی برای شما بد میله granola parfaits و غلات و حبوبات به طور معمول با سطح بالایی از قند و کالری بالا مطالب که فقط لازم نیست برای رژیم غذایی خود را.

granola worst unhealthy clean food metabolism

شما ممکن است فکر می کنم که کمی از شکر خوب است در اینجا و وجود دارد, به ویژه هنگامی که زوج با مواد تشکیل دهنده سالم, اما این نوع تفکر این است که چه چیزی باعث می شود رژیم های غذایی بی اثر است. کلید یک رژیم غذایی سالم است و برای به حداقل رساندن مصرف قند خود را در همه جا شما می توانید.

granola worst unhealthy clean food metabolism

شاتر

بهترین راه برای خوردن شیرینی گرانولا است باید بسیار فکر چگونه آن را ساخته شده است. خواندن برچسب های مواد غذایی را با دقت به مطمئن شوید که شما نمی خوردن هر گونه مواد تشکیل دهنده شما نمی خواهید در رژیم غذایی خود را و نگه داشتن خود را در بخش های کوچک است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de