Blake Shelton & Gwen Stefani فقط شگفت انگیز ترین تا کنون اعلام و مردم هستند Floored!

Blake Shelton and Gwen Stefani تعجب طرفداران “The Voice” هفته گذشته با عملکرد و ریختن نور را در برخی از ضروری ترین کارگران در مبارزه علیه گرسنگی در طول COVID-19!

در نشان می دهد و در فصل آخر بلیک و گوئن به آکوستیک عملکرد ضربه خود را تنها “هیچ کس اما شما” برای کارگران منطقه ای Food Bank of Oklahoma. ماه گذشته بلیک اعلام کرد یک نسل اهدای 150.000 دلار به سازمان!

ادامه مطلب: شاهزاده هری و Meghan Markle فقط شگفت انگیز ترین تا کنون اعلام-ما را شوکه کرد!

پس از شاهد نمایش ویژه “لحظه ای” با جفت صدای مخاطبان هستند خواستار بدون شک خواننده را به بازگشت به نشان می دهد. بیا گوئن! آنها شما را از دست ندهید.

آهنگ بسیار ویژه برای زن و شوهر; “هیچ کس اما شما” بود گوئن اول آهنگ کشور و همچنین رفت و به #1 در نمودار. تبریک!

عاشقانه تصنیف ویترین بلیک کشور لغو احکام صادره ی و گیتار مهارت همراه با گوئن را امضا خواننده. ما لرز!

نه تنها عملکرد ما عمده پروانه ها, اما ما دوست دارم که چگونه معروف duo قرار موردتوجه در بانک مواد غذایی کارگران و همه کارگران مواد غذایی در سراسر کشور به این افراد بازی در چنین نقش مهمی در این بیماری همه گیر. ما به شما درود می فرستم!

ادامه مطلب: Ryan Seacrest فقط نشان داد این دلخراش به روز رسانی در مورد وضعیت سلامت–خیلی غمگین!

“با تشکر از شما به تمام اوکلاهما مواد غذایی منطقه ای بانک ها خط مقدم کارگران با تشکر از همه مواد غذایی بانک کارگران در سراسر این کشور” بلیک می گوید: در این کلیپ. “شما در حال خارج وجود دارد, شما در حال مراقبت از مردم و ما شما آن را دوست دارم.” پس درست است!

بهار سال 2020 فصل آخر نیز از ویژگی های قدرتمند اجرای برنامه توسط نیک جوناس, Kelly Clarkson, Bon Jovi, John Legend, و دیگران. بنابراین بله–آن عمده است.

قلبی دو نفره است و ما امیدوار به موسیقی بیشتر از زن و شوهر زیبا. در اینجا امید!

سازمان دیده بان کامل عملکرد شرکت:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

ایندکسر