این راز در مورد تمام غذاها درست کردم–ما می تواند آن را باور نمی کند!

آمازون و تمام مواد غذایی هستند که بدحجابی توسط وکیل ژنرال در سیزده متحده! و آن را نگاه خوب برای شرکت ها در میان COVID-19 شیوع.

گفتند در ماساچوست, کانکتیکات, دلاور, ایلینوی, مریلند, میشیگان, مینه سوتا, New Mexico, New York, اورگان, پنسیلوانیا, واشنگتن, ناحیه کلمبیا می گویند که آنها دریافت نکرده اند هر گونه اطلاعات از زنجیره های در مورد چگونه بسیاری از کارگران با آلوده شده اند و یا گذشت از رمان coronavirus. این خوب نیست!

ادامه مطلب: Costco فقط ساخته شده ترین دلخراش اعلام تا کنون & ما را ویران کرد

ائتلاف با ارسال نامه ای به سازمان بیان کرد که “بسیاری از ما, متحده,’ حمایت از مصرف کننده قوانین نیاز کسب و کار به ارائه اطلاعات درست و فاش کردن مواد اطلاعات به مصرف کنندگان است.”

این نامه در ادامه به توضیح که “تحولات از جمله–و تمام مواد غذایی’ پاسخ به این تحولات-ممکن است مواد به مصرف کنندگان و عموم مردم به عنوان آنها دلالت نگرانی های بهداشتی است که ممکن است بوجود می آیند از خرید در تمام فروشگاه های مواد غذایی و همچنین کل مواد غذایی’ نمایندگی در مورد ایمنی از فروشگاه خود را.”

ادامه مطلب: CVS فقط کاهش یافته است, اصلی, بمب, و مردم در حال ناجور

آنها ادعا می کنند که آنها از شنیدن در مورد کوروناویروس موارد مربوط به کارکنان و دست دوم از طریق رسانه ها از جمله شیوع در واشنگتن دی سی و مرگ یک کارمند در پورتلند اورگان است. افکار ما و نماز از رفتن به این مواد غذایی ضروری کارگران و همه دیگران در سراسر آمریکا!

آنها همچنین درخواست از تمام مواد غذایی به ارائه شرح مفصلی از سیاست های خود را برای آگاه ساختن مردم از coronavirus موارد در فروشگاه.

در این نامه خطاب به تمام غذاهای مدیر جان Mackey و آمازون سر Jeffrey P. بزوس سیخ رهبران بیان کرد که آنها با “تاسف” را به یاد “گزارش های متعدد” از آمازون انبارها با ناکافی دنده محافظ و شیوه و در نتیجه قرار دادن “کارکنان در معرض خطر است.” وحشتناک!

ادامه مطلب: غذاهای کل فقط ساخته شده یک به روز رسانی عمده به فروشگاه خود را, سیاست و مشتریان هستند ناجور!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر