عجیب و غریب دلیل شما هرگز کیت میدلتون, سینه بند, تسمه در لباس

آیا شما تعجب که چرا شما نمی بینید کیت میدلتون‘s, سینه بند, تسمه… تا کنون?

ما مشغول مطالعه دوشس کمبریج سبک بسیار نزدیک برای سال آمده و به آن فکر می کنم ما به هیچ وجه شواهد عکاسی که او را حتی با پوشیدن یک دهه است که او شده است در کانون توجه است. کنجکاو!

خوب یکی از رویال متخصص ادعا می کند به دلیل کیت گریزان undergarments! ظاهرا او یک ترفند هوشمندانه برای پنهان کردن آنها را. شیفته ؟

ادامه مطلب: 6 عجیب و غریب مد سلطنتی قوانین که کیت میدلتون & Meghan Markle باید به دنبال

Myka مایریک سبک سلطنتی و قوانین و مقررات کارشناس فقط در زمان به Instagram برای به اشتراک گذاشتن عقل با جهان است.

“همیشه تعجب که چرا شما هرگز, سینه بند, تسمه?!” او نوشت: بر روی پلت فرم در آوریل 23. “کش رفتن برای دیدن یک ترفند مخفی که باید در کمد لباس سلطنتی قطعه!”

گالری نشان می دهد یک عکس از کیت at the Royal Ascot در سال 2019 و پس از آن نشان می دهد, برهنه بدون درز shapewear bodysuit در اسلاید دوم. جالب!

مایر پس از آن گفت انگلیسی مقالات “لباس زیر و بند نیز در نظر گرفته صمیمی و خصوصی می پوشند و برای royals برای قرار دادن پوشاک صمیمی بر روی صفحه نمایش به سادگی انجام نمی شود.” در واقع!

“وجود دارد چند گزینه برای مخفی کردن سینه بند, تسمه, با یکی از گزینه بودن یک بند است که در واقع دوخته شده به قطعه” او ادامه داد.

“گزینه دوم این است که سینه shapewearاست که یک قطعه که یا جرقه بزند در پایین و یا پاها متصل شده است. شما می توانید آنها را تقریبا در هر رنگ پوست به طوری که آنها به نظر می رسد شفاف و نشان نمی دهد از طریق لباس.” نابغه!

مانند بقیه از ما, کیت هدف است نه برای جلب توجه به خود قابل مشاهده شرت و سینه بند خطوط! مایر نشان می دهد: “شما می خواهید به توجه به زیبایی طراحی شده و طراحی پوشاک و نه undergarments. Undergarments نمایش را می توانید از لباس شگفت انگیز.”

ما نمی تواند بیشتر موافقم! فروشگاه, برهنه bodysuits که مخلوط کاملا تحت پوشاک و لباس در حال حاضر:

Sculpting Bodysuit

Skims مجسمه سازی Bodysuit ($62)

Shape Thong Bodysuit

Spanx کت و شلوار خود را به شکل فانتزی شورت لا کونی Bodysuit ($165)

Plunge Neck Bodysuit

ممکن است&مایا سینه زنان گردن غوطه Bodysuit ($17.99)

SheFinds دریافت کارمزد برای خرید از طریق لینک کلیک کنید در این پست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısımobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themes1xbetbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme