هدف ساخته شده است که چندین فروشگاه تغییرات در پاسخ به Covid-19 به منظور نگه داشتن مشتریان خود و کارکنان امن در حالی که فروشگاه خود را باز کنید. در علاوه بر این به فروشگاه های اجرای اقدامات احتیاطی وجود دارد برخی از چیزهایی که شما به عنوان یک مشتری می توانید انجام دهید برای کمک به نگه داشتن خود و دیگران امن و سالم است.

با که در ذهن نگه داشتن خواندن برای یک اشتباه شما هرگز نباید زمانی که انتظار در خط در هدف.

Target store

شاتر

ایستاده بیش از حد به دیگران

هدف ساخته شده است که چندین به روز رسانی به فروشگاه خود را برای تشویق خریداران به عمل اجتماعی فاصله. زنجیره ای مشخص اقدامات آنها در حال گرفتن به اطمینان حاصل شود که افراد باقی می ماند یک فاصله مناسب از یکدیگر از جمله “[a]سطح ضعيف نظارت و زمانی که مورد نیاز اندازه گیری مهمان ترافیک برای ترویج اجتماعی فاصله; ارسال علامت در مقابل هر فروشگاه; اجرای کف علامت; اختصاص اعضای تیم برای اطمینان از مهمانان انتظار در خط در یک فاصله مناسب تا زمانی که آنها به نام به ثبت نام; سربار صوتی پیام در فروشگاه ما.”

این مهم است که به توجه به اعضای تیم که در حال اجرای اجتماعی فاصله قوانین در خطوط. با مشغول فروشگاه می آید دیگر خطوط و بار صبر کنید بنابراین می توان آن را وسوسه انگیز را به حرکت کمی نزدیک تر به امید بالا بردن سرعت سفر خرید خود را. اما حفظ شش فوت از فضا یکی از بهترین راه ها برای جلوگیری از گسترش coronavirus پس از آن باید به یک اولویت در هر سفر به هدف.

Target storefront

شاتر

این به ویژه مهم است زیرا همه هدف فروشگاه نیاز مشتریان به پوشیدن ماسک در این زمان. بسته به موقعیت مکانی خود را, شما ممکن است نیاز به یک ماسک برای ورود به یک هدف فروشگاه که باعث می شود اجتماعی فاصله حتی بیشتر مهم است.

target

شاتر

هدف اعضای تیم هنوز نیاز به پوشیدن ماسک. وب سایت توضیح میدهد: “با توجه CDC راهنمایی در نقش است که در صورت ماسک می تواند در کاهش گسترش coronavirus و برای حفظ تیم ما و مهمانان امن ما نیاز به اعضای تیم به پوشیدن ماسک یا پوشش صورت در هنگام کار.”

Target

شاتر

با در نظر گرفتن حفظ شش پا از راه دور در حالی که در خط (و در سراسر فروشگاه) بهترین پیشگیرانه گام شما می توانید برای کمک به نگه داشتن خود و دیگران امن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de