خورشید کفش جادویی تبدیل رنگ زمانی که شما بیرون بروید در خورشید

CROWDFUNDING اخبار – اگر شما یک sneakerhead در اینجا یک جفت کفش است که علاوه بر منحصر به فرد برای هر مجموعه کفش و آنها را به عقب به محیط زیست بیش از حد. خورشید کفش کلاسیک مدل دهید بوم کفش برای کودکان و نوجوانان و زنان که به نوبه خود رنگ ها هنگامی که در معرض نور خورشید است.

در داخل این کفش فقط نگاه عادی مانند سفید لغزش-ons یا رنگ و لعاب کفش ورزشی. اما رفتن به خارج در یک روز آفتابی و اشعه ماوراء بنفش خورشید به سرعت باعث لگد به تغییر رنگ آشکار طرح های منحصر به فرد.

چرا من آنها را دوست دارید ؟

واقعیت این است که این کفش ها به نوبه خود رنگ (19 رنگ های مختلف-تغییر الگوها و طرح ها) زمانی که شما بیرون بروید در خورشید کافی است یک دلیل به مانند این کفش ها, اما زمانی که شما اضافه کردن این واقعیت است که خورشید شرکت با همکاری درختان برای آینده به 10 گیاه درختان برای هر جفت خریداری شده آن را به یک احساس خوب محصول به پشت.

چیزی که در نظر بگیرید قبل از حمایت

پاداش برای این کمپین در حال برآورد کشتی در ماه مه 2021. که یک سال تمام به بازگشت پول خود را.

از کجا می توانم پیدا کردن اطلاعات بیشتر ؟

خورشید کفش مبارزات انتخاباتی به پایان می رسد در 7/6/20 و آنها کار خود را نسبت به بودجه هدف از $10,000. شما می توانید قبل از سفارش یک جفت خورشید کفش با شروع در $30 برای بچه ها نسخه و 45 دلار برای بزرگسالان اندازه. پس از خورشید کفش مبارزات انتخاباتی به پایان می رسد پاداش برآورد شده برای شروع حمل و نقل در مارس سال 2021. بازدید از صفحه کیکاستارتر برای تمام جزئیات.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>