تغییر صدای خود را با این, Star Wars: The Last جدی Kylo رن الکترونیکی Voice Changer ماسک

اخبار – من یک جوان عالی پسر که دوست دارد به اجرا در سراسر در پر اب و تاب به سبک کاملا غرق خود را در هر جنگجو-نوع شخصیت او در حال حاضر به عنوان. در حالی که به طور افراطی مسابقه در مورد او به طور مداوم قطره های خنده دار یک آستر مانند “چه کسی می خواهد به مرده?!?” شاید شما می تواند مربوط. این Star Wars: The Last جدی Kylo رن الکترونیکی Voice Changer ماسک را هدیه ای مناسب برای او و امثال او که به طور کامل خود را غوطه ور در جهان وانمود. برای استفاده از voice changer ماسک شما یک دکمه را فشار دهید صبر کنید برای فعال سازی صدا و سپس شروع به صحبت کردن به ماسک برای تغییر صدای خود را. ماسک مناسب برای کودکان سنین 5 و بالاتر و نیاز به 3 باتری AA که گنجانده شده است. ستارگان: آخرین جدی Kylo رن الکترونیکی Voice Changer ماسک در دسترس از آمازون برای $24.99.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>