سامسون MBA رونق میکروفون بازو قرار می دهد میکروفون خود را با خیال راحت در درون شما در رسیدن به!!


اخبار – بیش از چند هفته گذشته من نوشت: یک زن و شوهر از اخبار در مورد چرخ دنده ها که من استفاده برای پادکست. دستگاه هایی که من تا کنون ذکر شده شامل سوار PodMic و سوار RODECaster Pro.

امروز من این برنامه شامل یکی دیگر از قطعه ای از چرخ دنده ها که من با استفاده از. آن است که سامسون MBA38 رونق میکروفون بازو که 38-inch نسخه ای از این دست است که آن نیز در دسترس در 28 اینچ و 48 اینچ. این MBA38 فراهم می کند و حداکثر افقی/عمودی بازو دسترس 38″ بود. من انتخاب این بازوی پس از تحقیق بسیار و آن را نا امید نیست. آن را به خوبی ساخته شده است و می تواند به جای یک میکروفون است که بسیار سنگین تر از سوار PodMic. آن را نیز همراه با میز گیره و دائمی میز کوه.

اگر شما علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد این رونق بازو و یا اگر شما آماده برای خرید آن سامسون در B&H عکس که در آن شما می توانید خرید 28″ برای $69.99 به 38″ برای $79.99 و 48″ برای $99.99. همچنین بررسی آمازون است.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısımobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themes1xbetbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme