شاهزاده هری و Meghan Markle را درست انجام داده اند چیزی واقعا غیر منتظره… سقوط یک زوم تماس بگیرید!

ما را نمی بیند و این در آینده اما با مشخصات بالا جفت اخیرا تعجب کارکنان در بحران خط متن ظاهر می شود در یکی از شرکت خود تماس های هفته گذشته است.

بیشتر بخوانید: شما ممکن است می خواهم به نشستن قبل از شنیدن این خبر غم انگیز در مورد شاهزاده هری که فقط به بیرون درز کرد

زن و شوهر تصمیم به “تصمیم به سقوط” زوم تماس برای کارگران در روان-سلامت خدمات پشتیبانی در هفته گذشته گزارش جهان وطنی.

“… هنوز هم شوکه است که Meghan و هری بیش از زمان کارکنان ما در جلسه دیروز!” Instagram کاربر و بحران متن خط کارمند ریکی Nealx نوشت: بر روی پلت فرم های یک تصویر باور نکردنی از royals بر روی صفحه نمایش خود را. شما می توانید تصور کنید??

 

مشاهده این پست در Instagram

 

جدید! مگان و هری ساخته شده تعجب ظاهر @crisistextline کارکنان جلسه دیروز! @ریکی.nealx مشترک این عکس در توییتر گفت: “… هنوز هم شوکه است که Meghan و هری بیش از زمان کارکنان ما در جلسه دیروز!” این اولین بار است که ما شاهد این زن و شوهر با هم از طریق زوم پس از قرنطینه شروع شد!

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Meghan Markle (@hrhofsussex) در مارس 14 سال 2020 در 11:28am PDT

ادامه مطلب: خانواده سلطنتی فقط شگفت انگیز ترین تا کنون اعلام-ما را شوکه کرد!

کارکنان در برای تعجب از یک عمر به عنوان Meghan و هری ظهور کرد تا بر روی صفحه نمایش ارائه خود را صادقانه با تشکر برای همه است که سازمان کارگران انجام دهید–به خصوص در طول این زمان دشوار است.

زن و شوهر می خواست به را “تشویق” به کسانی که متعهد به مسائل مربوط به سلامت روان در میان رمان شیوع کروناویروس. ما آنها را تحسین هر دو!

بیشتر بخوانید: شما ممکن است می خواهم به نشستن قبل از شنیدن این, اصلی, بمب, در مورد هری پاتر و شاهزاده و شاهزاده ویلیام که درست کردم!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de