Kendall Jenner به تازگی باز شده تا در مورد مبارزات خود را با اضطراب است. در یک مصاحبه بی پرده با Good Morning America, مدل صحبت دیرین مشکلات با اضطراب, با شروع حملات هراس هنگامی که او جوان تر بود.

Kendall Jenner

چلپ چلوپ اخبار/شاتر

در آن زمان, Kris Jenner در زمان او به پزشکان. اما مدل نمی دانستند که او تا به حال اضطراب تا بعدا.

24-ساله توضیح می دهد که “او به من در زمان به یک دسته از پزشکان فقط به مطمئن شوید که آن همه خوب جسمی و من بود. هیچ کس تا کنون به من گفت که من تا به حال اضطراب است.”

Kendall Jenner

چلپ چلوپ اخبار/شاتر

اما در سال های اخیر Keeping Up With The Kardashians ستاره آموخته بیشتر در مورد او اضطراب است.

“شاید مانند سه سال پیش و چهار سال پیش آن را به عقب آمد به طور کامل و تمام در و من را دیوانه حملات هراس. من اطلاعاتی که من نیاز به در مورد آن,” او توضیح داد.

Kendall Jenner

چلپ چلوپ اخبار/شاتر

با گسترش COVID-19, Jenner شروع به باز کردن بیشتر و بیشتر در مورد این مبارزه او به عنوان شناخته شده بسیاری از مردم در حال تجربه مشابه اضطراب در طول این زمان دشوار است.

در واقع Jenner با همکاری Kenneth Cole خود را برای سلامت روانی ائتلاف که مردم را تشویق می کند برای به اشتراک گذاشتن چگونه آنها در حال مقابله در قرنطینه در Instagram.

Kendall Jenner

چلپ چلوپ اخبار/شاتر

مدل آغاز #howareyoureallychallenge در Instagram ارسال یک ویدیو را تشویق می کند که یک کاندید گفتگو در مورد بهداشت روانی, شروع با مدل خودش.

او توضیح داد: “من انجام شده است تعداد زیادی از تفکر در قرنطینه بیشتر در مورد بهداشت روان. من روز خوب و من واقعا مضطرب روز.”

برای نگه داشتن چالش رفتن, مدل برچسب کیم افراد و جن Atkin و همچنین جاستین و هایلی بیبر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de