4 غیر منتظره غذاهای صبحانه به شما هرگز نباید بخورید زیرا آنها منجر به فوری افزایش وزن

مردم تماس صبحانه مهم ترین وعده غذایی در روز برای یک دلیل. این مجموعه تن برای رژیم غذایی خود را برای بقیه روز. به علاوه ناسالم صبحانه می توانید آن را دشوار است به انتخاب سالم بعد. در واقع با توجه به Healthline زیاد قند و شکر صبحانه (مانند قند و غلات صبحانه) می تواند منجر به قند خون و سطح انسولین خوشه: “چند ساعت بعد قند خون شما ممکن است سقوط و بدن خود را طلب دیگری بالا و کربوهیدرات وعده غذایی یا میان وعده–به طور بالقوه ایجاد یک چرخه معیوب از پرخوری.”

نگه داشتن خواندن برای پیدا کردن غیر منتظره غذاهای صبحانه شما باید جلوگیری از خوردن چرا که آنها به افزایش وزن منجر شود!

cereal

شاتر

حبوبات

محبوب غلات صبحانه می تواند قند بالا و فاقد فیبر و پروتئین است. با در نظر گرفتن این مهم است به خواندن برچسب های مواد غذایی هر زمان که شما در حال خرید حبوبات. حتی گزینه هایی که ممکن است به نظر می رسد سالم می تواند بسته بندی در تن شکر.

yogurt

شاتر

شیرین ماست

ماست یکی دیگر از مواد غذایی است که اغلب به عنوان یک صبحانه سالم انتخاب کنید. اما ممکن است آن را انجام بیش از آسیب خوب. شیرین ماست می تواند قند بالا. آنها همچنین کمتر احتمال دارد به شما در حفظ و کامل تر از ماست یونانی.

با در نظر گرفتن انتخاب ماست یونانی و سپس با شکوه آن را با میوه مورد علاقه خود را و برخی از عسل برای شیرینی یک انتخاب سالم.

granola

شاتر

گرانولی را کنار بگذارید

Granola محبوب شکوه در مخلوط و ماست و گرانولا محبوب on-the-go صبحانه انتخاب کنید. متاسفانه, آن را به عنوان سالم به عنوان شما ممکن است فکر می کنم.

Granola است که اغلب سرشار از قند و کالری است. با در نظر گرفتن اجتناب از آن در دسترس نباشد و یا آزمایش با روش ساخت آن را به خودتان (و آن را با انتخاب های سالم در ذهن) هر دو ایده های خوب.

muffins

شاتر

کلوچه

کلوچه ها اغلب به عنوان یک صبحانه سالم گزینه است. متاسفانه آنها اغلب حاوی کالری بالا و چربی و قند و شکر–ساخت آنها را بیشتر شبیه دسر از صبحانه. با در نظر گرفتن اگر شما در حال تلاش برای نگه داشتن یک چشم بر روی وزن خود را نگه داشتن کلوچه در حد اعتدال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısımobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themes1xbetbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme