به عنوان COVID-19 محدودیت شروع به شل در بخش های خاصی از کشور بسیاری از فروشگاه های بازگشایی درهای خود را از جمله TJ Maxx. این تصاویر در رسانه های اجتماعی به زودی ظاهر از TJ Maxx خریداران نادیده گرفتن بسیاری از coronavirus دستورالعمل های ایمنی.

در بسیاری از عکس های این جمعیت به نظر می رسد نادیده گرفتن اجتماعی فاصله پروتکل با بسیاری از خریداران با پوشیدن ماسک یا نه.

TJ Maxx

شاتر

جدیدترین Herrman مدیر عامل شرکت tjx زمینه منابع تا به حال اولین بسته این فروشگاه در 19 مارس ، کسب و کار آنلاین نیز محدود شده است.

از آن پس به عنوان برخی ایالات و استان ها اجازه می دهد تا کسب و کارهای غیر ضروری برای بازگشایی, TJ Maxx را آغاز کرده است به استقبال مشتریان دوباره.

TJ Maxx app

شاتر

در یک یادداشت Herrman توضیح می دهد که چگونه این فروشگاه در پاسخ به COVID-19: “برای ما و همکاران ما پس تازه تاسیس سلامت پروتکل های مورد نیاز از جمله استفاده از ماسک صورت در حالی که کار و پیاده سازی اجتماعی فاصله شیوه کار.”

TJ Maxx

شاتر

علاوه بر این وجود داشته است به روز رسانی به فروشگاه خود را.

“ما فروشگاه های ما نصب سپر حفاظتی در صندوق پول اضافه شده اجتماعی فاصله نشانگر در صف ما خطوط اجرا فرآیندهای جدید برای جابجایی کالا را برمی گرداند و برقرار جدید تمیز کردن رژيم از جمله افزایش تمیز کردن بالا و سطوح تماس در طول روز,” او توضیح داد.

TJ Maxx

شاتر

این یادداشت همچنین تشویق مشتریان به پوشیدن ماسک: “ما مراقبت عمیقا در مورد سلامت و رفاه ما ارزشمند همکاران و مشتریان و به این دلیل انتظار می رود تمام مشتریان که فروشگاه در فروشگاه ما به پوشیدن صورت پوشش.”

با وجود این انتظار می رود به نظر می رسد که بسیاری از مشتریان تصمیم به جست و خیز چهره خود را با ماسک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net