مانند بسیاری از مردم در طول coronavirus همه گیر نمی شود قادر به جمع آوری برای عبادت با دیگران شده است به خصوص استرس زا باشد. ملکه الیزابت به تازگی به اشتراک گذاشته است که او نتواند در جامعه احساس رفتن به کلیسا با دوستان و خانواده.

Queen Elizabeth

چلپ چلوپ اخبار

ملکه الیزابت است که رئیس کلیسای انگلستان پروتستان کلیسای آنگلیکان که خانواده اش اداره می شود پس از 1500s. ایمان مسیحی خود را به معنای زیادی به او و ملکه به شدت نتواند مراسم از رفتن به کلیسا در روز یکشنبه.

Queen Elizabeth

چلپ چلوپ اخبار

در 68 سال حکومت ملکه الیزابت دارای اب و هوای بسیاری از حوادث پر سر و صدا و حتی خدمت در ارتش بریتانیا به عنوان یک مکانیک در طول جنگ جهانی دوم است. ملکه شده است پناه-در-محل همراه با همسرش شاهزاده فیلیپ در قلعه ویندسور.

Queen Elizabeth

چلپ چلوپ اخبار

ملکه به مدت طولانی به تکیه به شدت بر قدرت او ناشی از ایمان او. “ایمان مسیحی خود را به معنای بسیار به او و کسانی که آیین از رفتن به کلیسا در روز یکشنبه و دعا در نمازخانه هستند اتفاق می افتد” نزدیک خودی به مجله مردم گفت.

Queen ELizabeth

چلپ چلوپ اخبار

با وجود بودن در مورد عبادت در کلیسا او ملکه شده است انجام کسب و کار رسمی ، دیگر اعضای ارشد خانواده سلطنتی را نیز تبدیل به جلسات مجازی به منظور ادامه کار های خیریه خود را. ملکه است و نه اجازه دادن به این لحظه غیبت از عبادت به او اجازه دهید پایین. یک منبع گفت: افرادی که ملکه است که توانایی به تصرف خود در خلق و خوی از جهان “او همیشه بازدید راست خوانده شده را علامت. او بی عیب و نقص بوده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de