مت دیمون فقط کاهش یافته است, این رشته بمب خود را در مورد وضعیت سلامت–ما خیلی غمگین برای او!

مت دیمون به طور معمول خود را نگه می دارد زندگی شخصی خیلی خصوصی از چشم های عمومی. این بازیگر به تازگی افتتاح شد تا در مورد تجربه خود را از قرنطینه و پایه اصلی برای زمان حال ممکن است شما را متعجب. 49 ساله و بازیگر است که در واقع quarantining در ایرلند.

Matt Damon

شاتر

بازیگر ماندن در حومه دوبلین به نام Dalkey. دیمون به فیلم یک فیلم در ایرلند قبل از مستند است و زمان شده است وجود دارد.

صحبت به “به طور کامل شارژ” دوبلین, رادیو, نشان می دهد, این بازیگر توضیح داد که خود را در وضعیت غیر معمول: “من وارد… قبل از این مستند. من در وسط یک فیلم ما شات نیمه اول در فرانسه بودند و ما در حال حرکت به ایرلند و نوع درست زمانی که ما وارد در ایرلند فیلم بود و تعطیل. به طوری که اوایل ماه مارس. دو ماه پیش من فکر می کنم.”

Matt Damon

شاتر

با توجه به رادیو میزبان مردم Dalkey رشد کرده حفاظتی از بازیگر.

دامون توضیح داد: “زمانی که من متوجه شدم که چگونه بزرگ این محل بود و چگونه محافظ همه در اینجا. من تا به حال هیچ ایده که همه این بود که در پشت صحنه اتفاق می افتد.”

Matt Damon

شاتر

با وجود این شرایط این بازیگر شده است با بهره گیری از وقت خود را در ایرلند.

“این باور نکردنی است. این یکی از زیبا ترین مکان های ما تا کنون بوده است,” Damon گفت.

Matt Damon and Luciana Barroso

شاتر

او همچنین بسیاری از خانواده اش با او: “بدیهی است که آنچه در جریان است در جهان وحشتناک است اما برای خانواده آن به پایان رسیده است حق است. من با تمام خانواده من من کردم بچه ها من و ما تا به حال معلمان با ما از آنجا که ما در حال برنامه ریزی در گم شده و برای حدود هشت هفته است.”

دامون قدیمی ترین, دختر, Alexia, 21, هنوز هم در شهر نیویورک پس از دوره نقاهت بعد از coronavirus. دامون توضیح داد: “ما قدیمی ترین دختر در دانشگاه, بدیهی است که تعطیل شده است اما او در شهر نیویورک و او تا به حال COVID واقعا در اوایل روز همراه با او هم اتاقی. [او] رو از طریق این خوب است. من نباید بگویم ما کل خانواده با هم. ما چهار بچه ما رو سه آنهایی که جوان و قدیمی ترین ما یکی ما [بود] با او در پایان ماه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısımobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themes1xbetbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme