Yolanda حدید فقط مشترک اولین عکس از دختر جیجی حدید‘s کودک در حال رشد دست انداز!

به “ساخت یک مدل” میزبان ارسال شده در یک گالری به او Instagram صفحه در مارس 13 از دختران معروف جی جی و بلا انجام برخی از عمده باغبانی در طول quarantining–کاشت 3,000 اسطوخودوس گیاهان!–و اگر شما نگاه از نزدیک شما قطعا می توانید ببینید یک بچه کوچک دست انداز وجود دارد.

ادامه مطلب: Ryan Seacrest فقط نشان داد این دلخراش به روز رسانی در مورد وضعیت بهداشت و درمان–خیلی غمگین!

معروف مادر و دختر اواز یا موسیقی دو نفری فقط به ما اولین نگاه اجمالی از نسل بعدی از مدل سلسله در دوران جنینی است. ضربت او ممکن است به طور کامل ظهور اما یک چیز وجود دارد که ما با اطمینان می دانیم این است برای رفتن به یک بچه ناز!

در صورتی که شما از دست رفته آن 25 سال است که در انتظار اولین فرزند او با دوست پسر, دوست, Zayn Malik این سقوط.

جی جی رسما اعلام کرد که او انتظار داشت که در یک قسمت از جیمی فالون را “نمایش امشب” در مارس 30–اما ما تا به حال هنوز به روز شده عکس از شکم نوزاد پس از این خبر تایید شد! تا به حال است.

ادامه مطلب: تیلور سویفت و جو Alwyn فقط یک اطلاعیه بزرگ–تبریک!

قبلا ما فقط تا به حال Gigi تولد پست به عنوان شواهد از بچه ها! در آن شما می توانید نقطه فقط یک ریزه کوچک تقریبا غیر موجود دست انداز در زیبایی او به عنوان چنگال دو غول “2” و “5” بالن برای روز بزرگ خود را.

بیشتر بخوانید: شما ممکن است می خواهم به نشستن قبل از شنیدن این خبر غم انگیز در مورد شاهزاده هری که فقط به بیرون درز کرد

و قبل از آن بود رواج شوت او با خواهر بلا حدید. در زرق و برق دار, عمومی, عکس, شما همچنین می توانید نقطه برآمدگی کوچک در جی جی آرامش-مناسب کمر بالا ژن. شما ممکن است نیاز به مراجعه به یک میکروسکوپ برای دیدن آن را در وجود دارد!

ادامه مطلب: خانواده سلطنتی فقط شگفت انگیز ترین تا کنون اعلام-ما را شوکه کرد!

چه در حال بچه خوب است اما مشتاقانه به اشتراک گذاری عکس های خود را grandkids? Gigi شده است نگه داشتن خیلی آرام در مورد بارداری و به روز رسانی و حلقه عکس ها در Instagram صفحه. اما امیدوارم حالا که گربه از کیسه او خواهد شد به اشتراک گذاری بیشتر!

ما بسیار خوشحال هستیم برای مادر بزرگ و مامان به شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de