Casio PRO TREK PRTB50YT-1 چهار سنسور بلوتوث متصل سازمان دیده بان بررسی

نقد و بررسی – World-class تماشای سازنده Casio شده تان شدیدا از قابل اعتماد ساعتهای دهه و خود را طرفدار بازحمت حرکت کردن خط موفق به بسته یک مقدار باور نکردنی از دنباله های آماده ابزار به کوچک و ناهموار بسته است. بیایید شیرجه رفتن در سمت راست.

آنچه در آن است ؟

این PRTB50YT-1 مدل کاسیو PRO TREK خط از ساعت امکانات 100 متر مقاومت در برابر آب و رزین سیاه و سفید مورد با بزرگ سفید اعداد برای خواندن آسان, سیاه یون روکش تیتانیوم گروه دسته کوچک موسیقی جاز آنالوگ/دیجیتال نمایش و چهار سنسور با دماسنج ارتفاع سنج/فشار سنج, قطب نمای دیجیتال و گام شمارنده. این مدل همچنین امکانات اتصال بلوتوث با تلفن های هوشمند از طریق خود برنامه.

چه چیزی در جعبه ؟

 • Casio PRO TREK دیده بان
 • بانک ابزار حذف لینک
 • جزوه آموزش
 • راهنمای شروع سریع
 • همچنین, آن را به خوبی چوبی دیده بان جعبه

مشخصات سخت افزاری

 • دو نور برای آسان روشنایی در شب, نور پس زمینه برای LED و نئون نور به illiminate آنالوگ دست
 • آنالوگ دست نیز تب و تاب بودن در تاریکی
 • بلوتوث موبایل لینک
 • ارتفاع سنج با -700 تا 10000 متر محدوده
 • فشار سنج با 260 به 1,100 hPa و محدوده فشار قابل توجهی تغییر زنگ
 • دماسنج با 14º به 140º F محدوده
 • گام مبارزه با 3 محور سنسور شتاب
 • قدرت صرفه جویی در حالت خواب بعد از تمدید فعالیت
 • 38 منطقه زمانی زمان جهان
 • طلوع آفتاب/غروب آفتاب
 • 1/100 دوم, ماشین حساب, کرونومتر
 • تایمر شمارش معکوس با 24 ساعت در محدوده
 • 5 آلارم روزانه
 • ساعتی زمان سیگنال
 • کامل خودکار-تقویم به 2099
 • 12/24 ساعت فرمت
 • 3-دست های آنالوگ timekeeping (ساعت ، دقیقه ، ثانیه)
 • دیجیتال timekeeping: ساعت, دقیقه, دوم, ماه, تاریخ, روز
 • دقت ± ثانیه در هر ماه (اما خودکار-همگام سازی زمان بیش از بلوتوث موبایل لینک برنامه همچنین دارای یک دکمه به صورت دستی همگام سازی زمان)
 • CR2025 خمیر طول می کشد حدود 2 سال
 • شیشه معدنی و رزین مورد سیاه و سفید با 5.8 سانتی متر قطر قاب
 • اندازه پرونده: 57.5×50.8×15.8 mm
 • مجموع وزن: 96 گرم
 • 23mm گسترده ای تیتانیوم سیاه و سفید باند با 3 برابر قلاب

طراحی و امکانات

نرم افزار بازحمت حرکت کردن است جسورانه نظامی یک ظاهر طراحی شده.

رک و بی پرده شما می توانید حس خود را از سبک کاسیو است با این نوع از آنها PRO TREK تماشای خط. با رزین سیاه و سفید مورد تیتانیوم سیاه و سفید باند, اعداد بزرگ, ضخیم, تب و تاب بودن در تاریکی دست و معکوس صفحه نمایش ال سی دی آن را بسیار یادآور نظامی به تماشای. شش عملیات دکمه بر طرف می بافت و سخت به فشار پس از راه اندازی یک اتفاقی مطبوعات دشوار است.

معکوس صفحه نمایش ال سی دی بسیار آسان برای خواندن در نور روز اما دارای نور پس زمینه LED است که می تواند با فشار گسترده دکمه زیر گودی. این نور نیز باعث کوچک نور نئون است که می درخشد در آنالوگ دست دادن آن سرد بنفش درخشش در تاریکی کامل. دست هم را تاب رنگ در آنها به طوری که در شرایط تاریکی به نور گرایش به گذشته برای چند ساعت پس از غروب آفتاب.

من عاشق این دو سیستم نور که روشن ال سی دی و دست.

PRO TREK دارای 10 نوار است که در 10 اتمسفر مقاومت در برابر آب. این در واقع کنکاش غواصی خاک. مناسب برای غواصی اما آن را قطعا می تواند زنده ماندن طولانی dunking.

بیرونی قطب منطقه در گودی می چرخد پیشرفته جهت یابی. و در نهایت, چهره, دارای چندین مفید که شاخص های دست دوم امتیاز به طول عملیات حالت مانند فشارسنج و ارتفاع سنج و همچنین به عنوان یک بزرگ PRO TREK لوگو درست زیر 12.

راه اندازی

من مطمئن هستم که اولین چیزی که اکثر مردم خواهد شد نیاز به انجام است اندازه گروه است. تنظیمات اولیه تمام لینک های نصب شده به طوری که آن را به درستی اندازه در خارج از جعبه به صورت زبر و خشن هیزم و وزنه و دیگر غول بشر. خوشبختانه برای کسانی که از ما با اندازه کوچکتر (و daintier من آن را می گویند) مچ حذف لینک های فردی بسیار ساده است با توجه به منحصر به فرد فشار سیستم پین.

که کمی ابزار پلاستیکی باعث می شود گرفتن لینک از دستبند فوق العاده آسان است.

من فقط یک فلز دیگر دستبند باند و حذف لینک از که درگیر یک بداهه زرگران ابزار (در واقع یک چکش و یک بازی بچگانه و گیره کاغذ) به پوند کردن پین برگزار شد که لینک های با هم. این احساس وحشیانه نسبت به کاسیو سیستم. همه شما باید انجام دهید این است که دکمه های خاص خود پلاستیکی ابزار لینک مقابل سوراخ در این لینک شما می خواهید به حذف و پین قرارداد و دستبند باز می شود تا. هنگامی که شما این کار را چند بار از این ابزار استفاده مجدد گروه که در آن شما در حال حذف این لینک کلیک کنید, شما می توانید رسیدن به اندازه درست در دقیقه صرف.

من اعتقاد دارم که من تا به حال به حذف حدود 5 لینک کلیک کنید برای مناسب بطور دنج قرار گرفتن.

پس از 3 برابر قلاب کلیک به جای آن بصورتی پایدار و محکم قفل شده بر روی مچ دست خود را. برای باز کردن قلاب به سادگی با فشار در هر دو طرف و از آن باز می شود تا. آن را احساس نمی کند pinchy یا تیز است که آنچه که من معمولا ترس در بند نوع bands like this. بسیار خوب.

دستبند باند قلاب آسان است برای ببندید.

با دستی علاوه بر این از بلوتوث و برنامه اتصال زمان راه اندازی یک نسیم است. شما به سادگی دانلود نرم افزار, پایین نگه داشتن دکمه سمت برای چند ثانیه برای اتصال سازمان دیده بان خود را از طریق بلوتوث و سپس همگام سازی تنظیمات خود را مانند منطقه زمان و آلارم. پخش خواهد شد و سپس به صورت دوره ای پینگ گوشی خود را به مجموعه ای از زمان و یا می توان آن را همگام سازی دستی با فشار دادن همان دکمه سمت. در حالی که نه به عنوان جا به عنوان یک رادیو کنترل ساعت اتمی همگام سازی آن را هنوز هم بسیار خوب است.

عملکرد

وجود دارد بسیاری از ابزارهای مفید بسته بندی شده به این سازمان دیده بان که در آن احتمالا بهترین برای شکستن بقیه از بررسی به ویژگی های فردی.

در درجه اول به عنوان یک گاه شمار هر دو آنالوگ و هم دیجیتال آسان به خواندن در یک نگاه در نور روز یا تاریکی. من عاشق این دو نور آن را می سازد آنالوگ دست درخشش در حالی که پس از آنها در حال محو نور که فوق العاده است برای تاریکی.

LCD منطقه در پایین watch face آسان است به عنوان خوانده شده به عنوان به خوبی. من دیده ام بسیاری از معکوس نمایش (سفید در سیاه و سفید) اما این یکی به نظر می رسد بسیار آسان تر در چشم ها بیش از دیگران است. اما یک شیر از نور دکمه باعث می شود آن را بسیار آسان است برای دیدن. گنجاندن صورت آنالوگ می سازد LCD منطقه دشوار به خواندن حدود 15-20 دقیقه از روز را.

وجود دارد که یک دسته کوچک موسیقی جاز ویژه از دکمه شما می توانید پایین نگه دارید برای چند ثانیه است که باعث می شود آنالوگ دست بقیه در 3 و 9 به طور کامل در معرض LCD منطقه که ممکن است خوب اگر شما نیاز به دسترسی به این منطقه در حالی که با استفاده از ابزارهای دیگر برای مدت زمان طولانی.

کرنومتر/تایمر

دقیقا آنچه شما انتظار می رود اما کمتر مفید است. شما می توانید تایمر را تنظیم تا 24 ساعت و زمانی که از آن بازدید 0:00 ساعت شروع به بوق بزند. نمایشگاه به اندازه کافی. کرونومتر است که قادر به نگه داشتن زمان را به 100 و همچنین دارای یک شمارنده دامان. خیلی مسائل استاندارد.

Step Counter

در ابتدا من فکر کردم گنجاندن یک شتاب سنج برای پیگیری مراحل خواهد بود از ویژگی های واقعا مفید است, اما آن را مانند به نظر می رسد حداقل برای من مراحل ثبت شد بسیار بالاتر از من ثبت شده با دیگر دستگاه های ردیابی. من همیشه شگفت زده برای دیدن روزانه من مراحل در 6-7 هزار محدوده با وجود احساس من راه می رفت که بسیار در تمام آن روز. در ضمن گوشی من نمایش داده خواهد 4-5 هزار گام است.

برای قرار دادن آن را به یک مطلب دقیق آزمون رفتم در راه رفتن با گوشی و نرم افزار بازحمت حرکت کردن. شروع مراحل در سازمان دیده بان و تلفن من به ترتيب 194 و 155. در پایان این پیاده روی بود که نزدیک به 1 مایل حلقه من راه رفتن/اجرا اغلب, من مراحل ثبت شد به عنوان 2,660 و 2,157 مراحل. به من راه رفتن من اندازه گیری 1 مایل در سمت راست در حدود 2000 مراحل. بنابراین آیفون بسیار نزدیک به این تعداد PRO TREK ثبت نام نزدیک به 500 بیشتر مراحل که اگر شما در مورد آن فکر می کنم مثل این است که 25 درصد بیشتر مراحل.

من مرتب کردن بر اساس آرزو می کنم من تا به حال یک سوم wrist-borne ردیاب برای تست نرم افزار بازحمت حرکت کردن در برابر, اما زمانی که من استفاده می شود به خود اپل سازمان دیده بان به گام شمارنده به نظر می رسید نسبتا نزدیک به آی فون step counter. به طور کلی من پذیرش از مرحله ضد, اما من فکر می کنم آن را کمی بلند پروازانه در آن حساب کند. اگر من به استفاده از آن را در واقع به آهنگ فاصله با دقت من می خواهم به انجام آزمایش های بیشتری به دریافت مداوم تعداد در هر مایل و سپس ضرب است.

دستی می گویند که زاید بازو حرکات می توانید مراحل ثبت نام را مانند من پرتاب سلاح من در اطراف. چیزی بهتر از هیچ چیز است.

قطب نمای دیجیتال

بیرونی قاب می تواند چرخش به یک جهت یابی بهتر را تجربه کنند.

در حال حاضر این است که یک ویژگی شسته و رفته. با فشردن یک دکمه در سمت راست بالا دکمه و دست دوم تبدیل به یک قطب نمای دیجیتال با اشاره به سمت شمال مغناطیسی. این ویژگی ممکن است نیاز به برخی از تنظیمات خاص شکل-8 الگوی شما باید موج دیده بان خود را در اطراف به مقداردهی اولیه قطب نما. من در بر داشت که سوزن با اشاره شمال-ish… همواره به اندازه کافی دقیق باشد اگر بررسی اغلب به اندازه کافی.

من چندین خوانش های مختلف اگر کمی کج شده. آن را احتمالا بهترین استفاده کردن مچ دست پس از شکل-8 initialization و اغلب به صورت مناسب جهت یابی.

فشار سنج

شما می توانید داده های تاریخی در یک نمودار به سمت چپ از خواندن بنابراین شما می توانید ببینید اگر فشار کاهش یا افزایش است.

من در واقع هرگز متعلق به یک بارومتر بنابراین این ابزار در زمان کمی از خواندن دقیقا چه “خوب” یا “بد” خواندن مستلزم. گمان می کنم هیچ واقعی وجود دارد, خوب یا بد, اما به جای شاخص های روشن و یا آب و هوای بارانی. برای مثال در حال حاضر خواندن 29.70 Hg است که به طور کلی در نظر گرفته شده کم فشار و آن را ثابت و به آرامی در حال سقوط است که نشان می دهد بارش باران در آینده است.

این است که بسیار مفید برای پیاده روی و کمپینگ به عنوان یک تغییر سریع در فشار هوا می تواند شما اجازه می دانم و جلوتر از زمان مورد اینکه آیا یا نه شما نیاز به دنبال سرپناه. آن را واقعا سرگرم کننده را به این را بررسی کنید و ببینید جلوتر از زمان در صورت وجود پاک و یا آب و هوای طوفانی در حال آمدن است.

ارتفاع سنج

این ارتفاع سنج را نگه می دارد یک نمودار تصویری از یک افزایش یا کاهش در ارتفاع.

یکی دیگر از ابزار بسیار مفید در حالی که پیاده روی است دانستن ارتفاع خود را به ببینید که چگونه نزدیک شما هستند به قله پیاده روی خود را. ارتفاع سنج با استفاده از همان هوا سنسور فشار به عنوان فشار سنج برای گفتن در عرض 5 پا چگونه بالا شما در بالا یا زیر سطح دریا است.

در حال حاضر به عنوان من نوشتن این, در Susquehanna Valley من صرف 360 فوت بالاتر از سطح دریا در حالی آخر هفته گذشته در حالی که سفر به یک منطقه کوهستانی PA, من می توانم که افزایش سطح آب به طور پیوسته به عنوان ما را به سمت Schuylkill پناهگاه.

با برخی از برنامه ریزی پیشرفته و یا یک نقشه توپوگرافی, شما می توانید با استفاده از ارتفاع سنج و قطب نما با دقت اشاره کردن که چگونه نزدیک شما هستند به یک کوه یا ریج.

متوسط

مانند شتاب سنج این یکی دیگر از ویژگی های است که کمتر مفید است اما هنوز هم به خوبی به جای نیست. بدیهی است که شما می خواهم که قادر به می دانم که اگر آن را سرد یا گرم فقط با احساس هوایی وجود دارد نه بسیاری از استفاده در شناخت دقیق درجه حرارت. در سفارش به خواندن دقیق شما باید به سازمان دیده بان برای حدود 30 دقیقه تا گرما از مچ دست خود را می ریزید. پس از آن که آن را کاملا درست به دمای محیط (به عنوان طولانی به عنوان دیده بان نیست نشستن در نور مستقیم خورشید. آن را عادلانه 69.4 º در گنجه من.

زنگ

شما می توانید تا 5 جداگانه آلارم روزانه آلارم. هیچ یک از آنها را یک “چرت زدن” ویژگی و زنگ بوق برای شاید 20 ثانیه و که این. ممکن است آن را خوب به اندازه کافی به شما از خواب بیدار اگر قرار به سر خود را در حالی که خواب است, اما به امن من می خواهم مجموعه ای حداقل 2 هشدار دهنده فاصله از هم جدا شده توسط یک چند دقیقه برای سنگین تر از خواب.

PRO TREK همچنین ویژگی های یک ساعته سیگنال که بوق یک بار در هر ساعت. من می خواهم به نگه داشتن این در چون به صداقت آن را بزرگ می شود قادر به نگه داشتن مسیر از ساعت خزنده در قرنطینه.

طلوع آفتاب/غروب آفتاب

طلوع و غروب خورشید نمایش… این معاوضه بین بار در هر ثانیه.

به خودکار-تقویم طلوع آفتاب/غروب آفتاب تابع که باز هم بسیار خوب است به طوری شما می توانید بدانید زمانی که شروع به رفتن به پایین دنباله قبل از تاریک. صحبت از تجربه همه چیز شروع به تاریک سریع هنگامی که شما در راه خود را به پایین شیب دار دنباله و آن را قطعا یک مکان شما می خواهید به گرفتار در تاریکی.

نرم افزار

در نهایت, PRO TREK برنامه سرعت بخشند راه اندازی برخی از توابع. پس از اتصال اولیه به نرم افزار شما می توانید سرعت تنظیم زمان توسط هدف قرار دادن دکمه سمت هر زمان شما در رسیدن به گوشی خود را به طور خودکار تنظیم زمان. فوق العاده آسان است. پایین نگه داشتن این سمت دکمه برای چند ثانیه باز می شود تا ارتباطی به خود نرم افزار که اجازه می دهد تا شما را به همگام سازی خود را 5 آلارم و سیگنال ساعتی تابع.

به اعتقاد من زمان و مراحل خودکار همگام سازی به صورت دوره ای و کسانی که مراحل ذخیره شده در نرم افزار اما جالب در برنامه بهداشت.

در داخل برنامه وجود دارد مسیر از ویژگی های است که می تواند ظاهرا پیگیری مراحل و ارتفاع و با استفاده از GPS گوشی خود را می تواند مفید باشد در ورود به سیستم خود را بازحمت حرکت کردن.

یکی از سرگرم کننده توجه داشته باشید که تماشای صفحه نمایش در برنامه مسابقات و زمان فعلی و صفحه نمایش ال سی دی. فقط نوع شسته و رفته متا از ویژگی های.

چیزی که من دوست دارم

 • آن را مانند چاقو ارتش سوئیس از ساعت
 • زمان همیشه صحیح با تشکر از برنامه
 • بسیار ناهموار و در عین حال راحت و سبک
 • آن را سرگرم کننده برای بررسی فشار سنج و ارتفاع!
 • دستبند منحصر به فرد گروه حذف لینک/علاوه بر این سیستم

چه چیزی می تواند بهبود یافته

 • Step counter کمی برای من
 • قطب نما است که کمی شیک
 • برخی از عملکرد های پیشرفته ممکن است در حالی که برای ارتکاب به حافظه
 • می تواند نگاه بزرگ بر روی کوچکتر مچ دست (مثل من!)

افکار نهایی

Casio PRO TREK بسته یک تن از ویژگی های مفید و ابزار به یک سبک ناهموار و شیک بسته است. آن را ارائه می دهد همه چیز شما نیاز دارید که برای یک روز در دنباله و یا تمدید اردوگاه و با برخی از تجربه با استفاده از دیده بان من مطمئن هستم که شما آن را به عنوان ضروری به خود pocketknife پیاده روی چکمه یا غذاخوری.

قیمت: 380 دلار
که در آن به خرید: Casio وب سایت و بررسی Casio در آمازون
منبع: نمونه از اين محصول ارائه شده توسط Casio.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>