4 چای شما باید سعی کنید این هفته به خلاص شدن از شر نفخ فورا

اگر شما در حال کار برای جلوگیری از نفخ معده و التهاب شما به تنهایی نیست. نفخ می تواند بسیار آزار دهنده علامت, اما آن است که بسیار نادر است. می توان آن را ناشی از عوامل مختلف مانند سوء هاضمه خوردن بیش از حد پروتئین یا کربوهیدرات و خوردن بیش از حد سریع نوشیدن نوشابه های گازدار و یا حتی آلرژی غذایی است. خوش شانس چیز در مورد نفخ است که وجود دارد راه های بسیاری که شما می توانید از آن خلاص شوید. ساده ترین راه این است که از طریق ضد التهابی چای. در اینجا بهترین آنهایی که برای نفخ:

best anti inflammatory tea stomach bloating

چای زنجبیل

زنجبیل معمولا استفاده می شود به عنوان کمک های گوارشی به دلیل آن می تواند به کاهش درد معده و التهاب در حالی که حفاظت از معده و کمک به هضم. این به معنی آن می تواند همچنین مبارزه با نفخ معده, به ویژه هنگامی که مصرف یک فنجان چای داغ.

best anti inflammatory tea stomach bloating

چای دارچین

یکی دیگر از گرم شدن نوشیدنی دارچین, چای سرشار از آنتی اکسیدان است و می تواند کمک به کاهش فشار بر روی شکم برای کمک به تسکین نفخ. همچنین مشخص شده است برای کمک به کاهش انواع التهاب در بدن است.

best anti inflammatory tea stomach bloating

چای سبز

چای سبز نیروگاه از خواص ضد التهابی است. همچنین سرشار از آنتی اکسیدان و شناخته شده حتی سرعت بخشیدن به سوخت و ساز بدن. استفاده می شود که برای آن خواص ضد التهابی این چای می تواند به مبارزه با نفخ و ترویج معده تملق گفتن.

best anti inflammatory tea stomach bloating

زردچوبه چای

بسیاری از مردم عشق زردچوبه و چای به دلیل آن می تواند شگفتی های کار بر روی سوخت و ساز بدن و کمک به بدن خود را از دست دادن وزن و این خواص را نیز زردچوبه بسیار عالی برای خلاص شدن از نفخ. این پشتیبانی از یک سیستم گوارشی سالم تسکین گاز و نفخ و ناراحتی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر