Zinvo تیغه اسید خیریه دیده بان بررسی

نقد و بررسی – ساعت. وجود دو مکتب فکری در ساعت. شما هم آنها را دوست دارم و یا شما را برای استفاده از آنها. من در دوم مدرسه – من دوست دارم به تماشای. این در واقع کمی از یک بیماری است. من بیش از 25 ساعت. هنگامی که این فرصت را به بررسی Zinvo تیغه اسید جنبش اتوماتیک, سازمان دیده بان ظهور تا من شروع به پریدن کرد بر روی آن. آیا شما عشق به تماشای? اگر پاسخ ” نه ” این احتمالا بهترین است که شما در حرکت به یکی دیگر از نقد و بررسی در اینجا در Gadgeteer. اگر پاسخ ” بله ” سپس در خواندن!

آنچه در آن است ؟

این Zinvo تیغه اسید 250 قطعه limited edition جنبش اتوماتیک, ساعت مچی. تمام سود حاصل از فروش تیغه اسید هستند که به کارگردانی کالیفرنیا خیریه حمایت از بیمارستان محلی COVID-19 تلاش. Zinvo ارائه می دهد یک خط کامل از جنبش اتوماتیک, تیغه ساعت از جمله 26 مردانه سبک و 5 زنان در سبک های مختلفی مورد, شماره گیری و انتخاب رنگ.

چه چیزی در جعبه ؟

 • Zinvo تیغه اسید سازمان دیده بان با بند لاستیکی
 • پارچه تمیز کردن میکرو
 • با تشکر از شما / تماس با ما کارت
 • کارت گارانتی
 • کتابچه راهنمای مالک است

مشخصات سخت افزاری

 • شماره گیری:
  • ساعت (مثلث باز) و دقیقه (نوار جامد) بود و شاخص با سوپر lumme شب تاب پوشش
  • یک دوم چرخش توربین دیسک دوار (جایگزین دست دوم)
 • تاریخ: پنجره در سه موقعیت ساعت
 • کریستال: معدنی کریستال یاقوت کبود با پوشش
 • بند: 24mm لاستیک, quick-release
 • مورد: 44 mm x 12 mm فولاد در سیاه و سفید
 • وزن: 3.8 اونس
 • جنبش: Seiko NH35 اتوماتیک مکانیکی 21,600 vph, 24 جواهرات
 • قدرت رزرو: 41 دقیقه
 • مقاومت در برابر آب: 5 ATM / 50 متر / 165 پا

طراحی و امکانات

بیایید این وجود دارد – این است که با صدای بلند پخش. با “صدای بلند” منظورم بصری با صدای بلند. من توصیف رنگ بند به عنوان برق زرد/سبز (عمدتا زرد) که شبیه روشن جلیقه های فرسوده به طور معمول با اولین پاسخ دهندگان و کارکنان اورژانس. کسانی که جلیقه ای طراحی شده است که استفاده کنندگان بیشتر قابل مشاهده است و این سازمان دیده بان انجام چیزی مشابه به همین. من نمی پوشند و این برای یک جلسه کسب و کار. البته من بازنشسته, بنابراین من نمی خواهد رفتن به هر گونه جلسات کسب و کار به هر حال. اما برای یک بازی گاه به گاه/ورزشی سازمان دیده بان من فکر می کنم رنگ می کند و به خوبی کار می کند. این دیده بان تولید شد برای یک ماموریت برای جمع آوری پول برای COVID-19 تلاش در محلی کالیفرنیا و بیمارستان که در آن Zinvo عمل و رنگ شبیه کسانی اضطراری جلیقه رنگ.

این است که سازمان دیده بان.

آن را نسبتا ضخیم بنابراین من فرض این امر احساس سنگین است. اما در 3.8 اونس آن احساس خوب است. مقایسه کنید که به من Shinola Runwell با بند چرم در 3.5 اونس و Tag Heuer Carrera calibre 5 در جراحی با یک دستبند فولاد در 4.6 اونس و آن را بیش از حد سنگین است.

اگر شما مچ این ممکن است پایمال کردن مچ دست خود را. من نه کوچک مچ دست, من فکر می کنم آن را خوب به نظر می رسد.

این گروه مقدار زیادی طولانی برای بسیاری از استفاده کنندگان.

به عنوان شما می توانید ببینید وجود دارد تنها سه شکاف سمت چپ تا دوباره کاربران بسیار کوچک مچ دست ممکن است قادر به پوشیدن این ساعت مچی.

وجود جزئیات در این سازمان دیده بان.

این ساعت نشان داد با قطع جریان سوراخ در هر محل با سوراخ بزرگتر در 12/3/6/9. این Zinvo برچسب نمایش داده می شود در 12 ساعت و موقعیت. نیز وجود دارد ظریف سیاه در سیاه توربین طراحی است که دست راهنمایی سوار بالا. دست خود را قابل مشاهده نیست به عنوان آنها نشستن پشت یک دیسک. تمام آنچه که قابل مشاهده هستند راهنمایی. ساعت دست نکته این است که یک مثلث باز. دقیقه دست نکته این است که یک نوار در حالت جامد. آن طول می کشد کمی برای رسیدن به آن استفاده می شود اما هنگامی که شما انجام آن را آسان به سرعت به عنوان خوانده شده به سازمان دیده بان. عکس بالا نشان می دهد که زمان در 9:26. دست پوشش داده شده در چه Zinvo تماس “سوپر lumme” شب تاب رنگ به این معنی است که آن را به تب و تاب بودن در تاریکی اگر دست در معرض نور است. به چشم من كه تب و تاب بودن بسیار روشن و یا بسیار طولانی است.

کسانی که خطوط زرد ظاهر می شود بر روی “چرخش توربین” – یک دیسک دوار است که نشان می دهد عبور از ثانیه – آن حرکت می کند با یک کلیک برای هر ثانیه است.

چرخش خطوط اضافه کردن بسیار جالب عنصر بصری به تماشای این. این است Zinvo را مشخصه عنصر طراحی. اگر شما نگاه در وب سایت خود را به شما را ببینید که تمام تیغه به تماشای برخی از مرتب کردن بر اساس چرخش دیسک.

شما می توانید پنجره تاریخ نزدیک به سه ساعت و موقعیت. اگر من تا به حال به شکایت خطوط آن را دشوار است به خواندن تاریخ. اما شما فقط باید صبر کنید برای یک ثانیه برای یک دید واضح و روشنی به طوری که جزئی کنایه.

در اینجا شما می توانید ببینید Zinvo آرم بر روی تاج و تخت همراه با یک توربین طراحی در اطراف تاج لبه.

پشت تماشای یک نمایشگاه مورد برگشت. آنچه که بدان معنی است که اساسا یک پنجره است که به شما می دهد یک نگاه به این جنبش است.

پشت حکاکی با آب-مقاومت در رتبه نام دیده بان عبارت “نسخه محدود” به علاوه شماره سریال – معدن #51 از 250-ساعت محدود اجرا شود.

Seiko جنبش اتوماتیک است. این بدان معنی است که تا زمانی که شما آن را می پوشند شما هرگز به آن باد. اگر شما نگاه کنید در عکس بالا که سیاه و سفید/زرد صف نیمدایره برچسب Zinvo تیغه های دوار با وزن است. این طراحی شده است به چرخش در اطراف سازمان دیده بان مورد به شما به عنوان حرکت مچ دست خود را. این چرخش بادها دیده بان به عنوان شما آن را می پوشند.

هنگامی که به طور کامل زخم دیده بان اجرا خواهد شد 41-ساعت قبل از نیاز به اضافی پیچ در پیچ. شما همچنین می توانید باد دیده بان به صورت دستی توسط سیم پیچ تاج 15-20 بار.

جنبش ساخته شده است با 24 جواهرات. جواهرات به طور معمول آزمایشگاه-ایجاد یاقوت استفاده می شود در تماشای حرکات برای کاهش اصطکاک که در آن فلز به فلز در تماس خواهد رخ می دهد. استاندارد حرکات مکانیکی هستند به طور معمول تولید شده با 17 جواهرات بنابراین تجلیل به Zinvo برای رفتن مایل اضافی و با استفاده از 24-جواهر جنبش است.

تنظیم این ساعت کاملا استاندارد است. جلو و تاج از توقف و چرخش به تغییر تاریخ. جلو و تاج دو متوقف می شود برای تغییر زمان. شما باید آگاه باشند از این که آیا شما در حال تنظیم برای AM یا PM آنجا که کنترل خواهد شد که تاریخ تغییرات.

بند متصل از طریق انتشار سریع زبانه ها.

برای حذف این بند فقط جلو و کمی پیچ و پین میآید حق اجازه می دهد این بند به اسلاید کردن. این است که بسیار ساده تر از اتصالات در یک ابزار بین این مورد و بند برای حذف پین. این متفکر را لمس کنید. اگر برق زرد است بیش از حد برای شما Zinvo ارائه می دهد بسیاری از دیگر گزینه های رنگ برای فروش. شما همچنین می توانید با تعویض بند با هر 24mm بند بنابراین شما می توانید لباس تا این با بند چرم به عنوان به خوبی.

چیزی که من دوست دارم

 • با کیفیت 24-جواهر جنبش اتوماتیک
 • جالب و چشم نواز تمکین کردن
 • قدرت های بزرگ ذخیره
 • خوب مقاومت در برابر آب
 • نمایشگاه مورد عقب

آنچه که من می خواهم تغییر

 • دوار, طراحی, عنصر باعث می شود آن را کمی دشوار به خواندن تاریخ
 • “فوق العاده lumme” دست شب تاب نیست تب و تاب بودن بسیار روشن
 • ممکن است بیش از حد بزرگ برای کوچکتر مچ دست

افکار نهایی

من دوست دارم Zinvo تیغه اسید. با آن 5ATM مقاومت در برابر آب رتبه من را بدون ترس از پوشیدن آن شنا یا غواصی. آن 24-جواهر جنبش اتوماتیک و چشم نواز ظاهر خوب علاوه بر به مجموعه سازمان دیده بان. من در انتظار آن خواهد شد مقدار زیادی از لباس است. اگر تیغه اسید است که کمی بیش از حد زرق و برق دار خود را برای طعم و مزه خود را بررسی کنید طرح های دیگر وجود دارد به عنوان احتمالا چیزی است که شما می خواهم.

اگر شما مانند تیغه اسید سریع عمل می کنند. همانطور که از نوشتن این آنها در حال حاضر به فروش می رسد 214 از 250-سازمان دیده بان اجرا محدود و مطرح نزدیک به $13,500 برای COVID-19 بیمارستان امداد.

قیمت: $299
که در آن به خرید: Zinvo; Zinvo نیز به اجرا در یک فروشگاه در آمازون است.
منبع: نمونه از اين محصول ارائه شده توسط Zinvo.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>