پازل برای خوب کمک می کند تا پزشکان بدون مرز در مبارزه با COVID-19

اخبار – آیا شما به دنبال چیزی برای انجام در حالی که شما پناهگاه در محل ؟ چگونه در مورد یک پازل یک پازل واقعا دشوار است? لوازم جانبی ساز Nomad تیمی با مشهور جهان گشت و گذار و اقیانوس عکاس Morgan Maassen به ارائه یک پازل خوب است. آن را به نام یک پازل خوب برای یک دلیل خوب. پنج دلار از هر فروش اهداء خواهد شد به پزشکان بدون مرز برای کمک در مبارزه با COVID-19.

این زرق و برق دار 1000 قطعه پازل ویژگی های آبهای گرمسیری و کوه Teahupo زن نما, زن کیردار, تاهیتی. پازل اقدامات 20.5 × 28.3 و به حق دارای سطح دشواری بسیار سخت است. تصویر ویژگی های رنگ سبز و سفید و آبی است که آن را یک چالش برای تکمیل.

همراه با پازل شما دریافت خواهید کرد یک بوم کیسه ذخیره سازی و بزرگتر چاپ تصویر برای مرجع است. پازل برای خوب می تواند خریداری شده در Nomad وب سایت برای $29.95. همراه با پازل Nomad نیز فروش لوازم پزشکی مانند ماسک و دست عفونی سطح تمیز کننده و یک دماسنج مادون قرمز. شما می توانید با کلیک بر روی این لینک برای اطلاعات بیشتر و یا خرید این اقلام است.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر