ترسناک دلیل موهای خود را نازک شدن نگه می دارد و به عقیده کارشناسان

اگر شما در حال مبارزه با ریزش مو, گرفتن نگاه نزدیک در این محصولات استفاده می کنید مهم است. متاسفانه بسیاری از محصولات مراقبت از مو مارک های حاوی مواد تشکیل دهنده که می تواند مضر به پوست سر و مو–که منجر به تحریک و حتی از دست دادن مو.

با که در ذهن نگه داشتن خواندن برای ترسناک دلیل موهای خود را نگه می دارد و نازک شدن!

کلرید سدیم

کلرید سدیم می تواند منجر به سوزش پوست سر و ریزش مو.

دکتر Dorin, پزشکی, مدیر درست و Dorin گروه پزشکی گفت: StyleCaster, “کلرید سدیم نیز ممکن است باعث خشکی و خارش پوست سر, در علاوه بر این به ریزش مو شود.”

washing hair

شاتر

کلرید سدیم به عنوان قوام دهنده در شامپو و تهویه.

با توجه به ایالات متحده موسسه ملی بهداشت, کتابخانه ملی پزشکی “سدیم کلرید استفاده می شود به عنوان قوام دهنده در شامپو و تهویه حاوی سدیم لوریل سولفات.”

washing hair

شاتر

سدیم لوریل سولفات (SLS) یکی دیگر از خطرناک مواد تشکیل دهنده در محصولات مو. آن را می توانید نوار موهای خود را از روغن های طبیعی آن ترک آن آسیب دیده و شکننده و بیشتر مستعد ابتلا به شکستگی.

thinning hair

شاتر

با در نظر گرفتن اجتناب از هر گونه محصولات مو حاوی کلرید سدیم و SLS یک راه خوب برای محافظت از پوست سر خود را از سوزش و ذخیره خود را از آسیب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>