پرنس ویلیام, کیت میدلتون, پرنس چارلز و بیشتر اعضای سلطنتی به لطف کارکنان بهداشتی درمانی از طریق چت تصویری بین المللی پرستاران در روز است.

Prince Harry, Meghan Markle, and Kate Middleton in a car.

چلپ چلوپ اخبار

احساسات همان است که در سراسر جهان—خط مقدم کارگران قهرمانان واقعی. Coronavirus همه گیر آورده به نور کار سخت و تلاش شجاع ساخته شده توسط تمام کارکنان بهداشتی درمانی. بین المللی پرستاران روز خانواده سلطنتی بریتانیا فرستاده ویژه با تشکر از شما از طریق ویدئو به یک تعداد انگشت شماری از پرستاران در تدوین فیلم به اشتراک گذاشته شده به کاخ کنزینگتون Instagram on پنج شنبه, مارس 12.

Prince William and Kate Middleton

چلپ چلوپ اخبار

کیت میدلتون و پرنس ویلیام در میان royals دادن تشکر طریق ویدئو. “این شگفت انگیز است که شما هنوز هم قادر به ادامه حمایت و مراقبت است که شما به طور معمول ارائه حتی تحت این شرایط دشوار گفت:” دوشس کمبریج کیت میدلتون.

Prince William and Prince Harry

اگر چه شاهزاده هری بود که بخشی از این تماس پس از او پا را از وظایف سلطنتی در اوایل این سال شاهزاده ویلیام در حال حاضر. شاهزاده تشکر پرستاران به صورت مداوم به یک “فوق العاده شغل” گفت: “من امیدوارم که شما می دانید چگونه قدردانی از همه است.”

The British royal family

چلپ چلوپ اخبار

سلطنتی دیگر در تماس شامل Duchess Camilla و پرنس چارلز که بهبود از نبرد خود را با COVID-19 آوریل است. “در این بین المللی پرستاران روز من و خانواده ام می خواهید به عضویت در گروه کر با تشکر از yous به پرستاری و مامایی و کارکنان در سراسر کشور و در واقع جهان گفت:” پرنس چارلز. خانواده سلطنتی دارای چرخد و بسیاری از آثار خیریه برای کمک به حمایت از مردم تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de