به عنوان رستوران در بسیاری از ایالت ها شروع به بازگشایی وجود خواهد داشت بیش از منظقه انتخاب کنید تا و یا بایگانی اطلاعات در دسترس برای اولین بار در ماه. با اتاق ناهار خوری و پاسیو باز برای خدمات البته محدود و با محدودیت های جدید آن ممکن است شروع به احساس می کنم مثل قبل از COVID زندگی در راه های بسیاری.

اما قبل از اینکه شما بروید و رزرو در سراسر شهر به یاد داشته باشید که وجود دارد برخی از مشکلات آشکار به رستوران ناهار خوری که ممکن است منجر به گسترش بیشتر ویروس کارشناسان هشدار می دهند. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

ادامه مطلب: این بدترین اشتباه شما می توانید هنگامی که COVID محدودیت آرام هستند به گفته کارشناسان بهداشت و درمان

جلوگیری از دستشویی,” هشدار استاد بهداشت عمومی در Ball State University, Jagdish Khubchandani وقتی پرسیده شد که کدام بخش از ناهار خوردن در تجربه باید در تمام هزینه های اجتناب.

“این منطقه پر ترافیک و میزبان ترین بیماری های عفونی, عوامل,” او توضیح می دهد. که حس!

بیشتر بخوانید: یک چیزی کارشناسان می گویند شما باید انجام دهید در هنگام خرید مواد غذایی

چه چیز دیگری می توانم کارشناسان هشدار می دهند در برابر وقتی که می آید به رستوران ناهار خوری در COVID-19?

در نظر پرش ناهار خوردن-در در مجموع تجربه و چسبیده به را-کمی طولانی تر, Dr. Stephen Loyd, M. D. و مدیر ارشد, مدیر پزشکی در JourneyPure نشان می دهد.

سفارش بایگانی اطلاعات است یک گزینه بسیار امن تر از ناهار خوری در یک رستوران در حال حاضر” او توصیه می کند.

علاوه بر این تغذیه است که هنوز هم یک عامل و کارشناس هشدار می دهند که شما نباید بروید پایان عمیق به غذا خوردن می آید رستوران مواد غذایی در کل. حتی اگر آن را وسوسه انگیز به منظور خوشمزه ترین آیتم ها در منوی تغذیه مناسب است که همیشه چیزی است که کارشناسان بهداشت توصیه می کنند.

“ما در حال تلاش برای حمایت از ما رستوران های محلی به نگه داشتن آنها را در کسب و کار در این گیر و آن این است یک چیز بد”گواهی بهداشت و سلامتی مربی Lynell راس میگه. “با این حال متعادل خانه سالم وعده های غذایی پخته شده با takeout عاقلانه است به مطمئن شوید که ما تغذیه نیاز داریم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de