4 شربت خانه مواد غذایی شما باید به دور انداختن در حال حاضر به دلیل آنها را به آرامی از بین بردن سوخت و ساز بدن شما

شربت موارد یک نعمت غیر مترقبه به ویژه هنگامی که شما نمی توانید به فروشگاه مواد غذایی. نه همه شربت خانه مواد غذایی برای شما خوب هستند به خصوص زمانی که شما در حال تلاش برای از دست دادن وزن است. لگد این چهار غذاهایی که انجام نمی دهد و هر نعمت برای بدن خود را از شربت خانه خود را.

Rice Cakes

شاتر

کیک برنج

کیک برنج یک رژیم غذایی اصلی از گذشته است. اگر چه آنها می تواند کم کالری کیک برنج چیزی جز ساده کربوهیدرات. کربوهیدرات های ساده رتبه بالا در شاخص قند خون است. GI بالا غذاهای ارائه عجله از انرژی اما می تواند شما را گرسنه در عرض چند ساعت. مواد غذایی که دارای GI بالا شاخص ایجاد طوفان کامل برای پرخوری و افزایش وزن. اگر شما از دست بحران زیر آن را با کرفس چوب و کره بادام زمینی.

Granola Bars

شاتر

گرانولا

گرانولا پیشنهاد کالری کربوهیدرات و چربی است. هر چند که ممکن است چیز خوبی است که شما برنامه ریزی برای خوردن یک به عنوان یک وعده غذایی جایگزین, اما اکثر مردم تمایل به خوردن آنها را به عنوان یک میان وعده. برخی از آنها حاوی همان مورد قند و چربی به عنوان یک نوار آب نبات. اگر چه میله گرانولی را کنار بگذارید ممکن است فیبر بیشتر از متوسط آب نبات نوار آنها هنوز هم مقدار زیادی از قندهای ساده هستند که به اندازه کافی برای پر کردن جایگزین برای یک وعده غذایی یا میان وعده. یک جایگزین بهتر است به خوردن بادام زمینی بو داده و بادام و یا آکاژو به دست اورید. آنها را حفظ خواهد کرد شما فولر دیگر و به شما مقدار زیادی از فیبر است.

Baked potato chips

شاتر

کم چربی بسته بندی محصولات پخته شده

کم چربی همیشه بدان معنا نیست رژیم غذایی پسند. مشکل با بسیاری از کم چربی بسته بندی محصولات پخته شده است که این موارد فرآوری و بسته بندی شده با مواد شیمیایی هستند که اضافه شده به تولید عطر و طعم کامل ، شما بهتر است از خوردن بخش های کوچکتر کامل چربی پخته محصولات—آنها را حفظ خواهد کرد شما فولر.

Canned Soup

شاتر

کنسرو سوپ

سوپ کنسرو شده است همچنین رفتن به آیتم برای بسیاری از افراد رژیمی است. اما آنها حاوی نمک و کم مواد مغذی است. مصرف مقادیر زیاد می تواند کار زیاد کلیه و باعث احتباس آب و نفخ است. آنها نه شما در حفظ و کامل برای مدت طولانی و شما را تا پایان غذا خوردن بیش از شما برنامه ریزی شده است. به جای آن سوپ از ابتدا و بار آن را با سبزیجات و گوشت بدون چربی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر