شما ممکن است می خواهم به نشستن قبل از شنیدن این خبر غم انگیز در مورد شاهزاده هری که فقط به بیرون درز

شاهزاده هری باید برای پیوستن به این تازه وارد را در باشگاه جدید خود را در شهر لس آنجلس!

دوک ساسکس است که ظاهرا نه حل و فصل خود را به محیط جدید نیز با توجه به گزارش های متعدد و می تواند با استفاده از همه به کمک او می تواند!

ادامه مطلب: Meghan Markle فقط اجازه دهید این راز در مورد خانواده اش لغزش

فاکس نیوز گزارش می دهد که شاهزاده احساس “friendless,” “بیکار” “rudderless” و نتواند “داشتن یک ساختار” در زندگی جدید خود را پس از نقل مکان به کالیفرنیا.

منابع به هری بگویید خروجی که از او ترک به عنوان یک عضو ارشد خانواده سلطنتی و نقل مکان به شمال امریکا با عروس, Meghan Markle و پسر, مورچه, 1, او شده است تلاش.

ادامه مطلب: این دلخراش اخبار در مورد Meghan Markle درست کردم–او باید خیلی غم انگیز!

و این اول شخص نزدیک به هری که به اشتراک گذاشته شده است اطلاعات خصوصی خود را در تلاش پست Megxit.

اگر شما به یاد دوست خوب و primatologist جین گودال گفت: British Vogue که شاهزاده هری “پیدا کردن زندگی کمی به چالش کشیدن فقط در حال حاضر.”

شاهزاده نیز در برخورد با جنگ با انگلیسی ها مطبوعات و داشتن جدید خود را به سازمان خیریه با مگان, Archwell بودن در خواست رسانه ها.

ادامه مطلب: ملکه دلخراش اطلاعیه–ما نمی بینم در آینده و در همه!

ما آرزوی بهترین ها را برای او و خانواده جوان خود را به عنوان حل و فصل آنها به زندگی جدید خود را از جمله به دنبال جدید پروژه های بشردوستانه!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>