اگر چه Khloe Kardashian و تریستان تامپسون دیگر هم هستند قطعا ایران حداقل در یک موضوع است. با توجه به TMZ درست پدر و مادر را تهدید به گرفتن یک زن به دادگاه برای این ادعا که تریستان پدر نوزاد.

Khloe Kardashian

مارتی خواننده کارداشیان و تامپسون وکیل فرستاده بس و دست برداشتن نامه به کیمبرلی الکساندر زن ادعا می شود مادر تریستان کودک است.

در آن خواننده نوشت: “ما تقاضا است که شما بلافاصله توقف اهانت به آنها با سوء توهین آمیز و دروغ و فریبنده ساختگی.”

Khloe Kardashian and Tristan Thompson

با توجه به نامه تامپسون در حال حاضر در زمان تست پدری برای کودک ثابت شده است که او نه پدر. الکساندر, اما, همچنان ادامه دارد و به ادعا می کنند که تامپسون پدر-حتی متهم بازیکن NBA faking آزمون.

این نامه ادامه می دهد: “پس از آن بود که مسلم تاسیس پدری تست انجام شده توسط یکی از معتبر ترین آزمایشگاه که آقای تامپسون است نه فرزند پدر ما فکر خواهد بود که در پایان این. در عوض, شما باید همچنان به گسترش دروغ ظالمانه در مورد مشتریان از جمله مسخره داستانی تئوری های توطئه که شما مصرانه ادعا می کنند که مشتریان من ظاهرا به نوعی تحریف پدری نتایج آزمون از اعضای خانواده کارداشیان قبلا با استفاده از همان اعتماد آزمایشگاه.”

Tristan Thompson

اسکندر نه تنها متهم تامپسون بودن “سکون پدر” اما همچنین متهم به واقعیت ستاره پرداخت مردم برای پنهان کردن حقیقت است.

در این نامه خواسته است که الکساندر توقف ارسال آن در رسانه های اجتماعی (و او را پاک کردن قبلی و پست های توهین آمیز): “ما تقاضا است که شما بلافاصله متوقف و دست بردارد از اهانت به مشتریان من در رسانه های اجتماعی (صرف نظر از اینکه آیا یا نه حساب های عمومی هستند و یا مشخص شده به عنوان ‘خصوصی’) و در جای دیگر. ما همچنین خواهان آن است که شما بلافاصله پایین هر و همه از خود ظالمانه صدمه زدن پست در مورد مشتریان من.”

Tristan Thompson and Khloe Kardashian

خواننده نامه همچنین با اشاره به اسکندر انگیزه های نهان “واضح است که دلیل شما در حال گسترش این دروغ در مورد من مشتریان است زیرا شما می خواهید خود را در 15 دقیقه از شهرت.”

اما الکساندر ایستاده بود با داستان خود را. صحبت کردن با E! اخبار او توضیح داد: “من احساس می کنم مثل تمام این موضوع در اصل ناشی از تریستان عدم تمایل به انتخاب یک خنثی تنظیم برای تست DNA و با استفاده از یک کارداشیان همراه تست DNA تسهیلات. من احساس به عنوان اگر شما واقعا چیزی برای پنهان کردن پس چرا فقط به یک خنثی تست سایت. و ما هر دو می دانیم آنچه اتفاق افتاده و دقیقا چه رفت در بین ما که همه می توانم بگویم در حال حاضر است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر