مینی چاقو برای keychain شما

اخبار – بیشترین EDC دنده هنردوستان فوق العاده ضربه زننده وقتی که می آید به چاقو. اما در مورد افرادی که نمی خواهید برای حمل به طور منظم جیب چاقو بر روی کمربند خود را یا در جیب خود اما هنوز هم می خواهید یک تیغه برای همه کسانی که بار زمانی که یکی را در مفید آمده است ؟ در اینجا دو راه حل های کوچک – keychain چاقو. بله, من می دانم که وجود دارد چاقو جیبی کوچک است که شما می توانید خرید به قلاب به keychain شما اما من صحبت کردن در مورد فوق العاده کوچک جایگزین مانند یکی از این کپسول به اندازه چاقو که مردم حتی نمی خواهد حدس می زنم یک چاقو در وهله اول.

یکی در بالا و یک قرص برنج به شکل مورد با پشته برای حذف آسان تیغه است که متصل به درپوش با تقسیم حلقه.

تیغه به نظر می رسد مانند یک Xacto سبک تیغه پس از آن خواهد شد بسیار تیز. اما برخی از مسائل وجود دارد با این نسخه از keychain چاقو. اول از همه به نظر می رسد گنگ به تیغه متصل به پایان با تقسیم حلقه. اگر من طراح, من می خواهم که به آن متصل شده و در پایان مقابل به طوری که شما می توانید با استفاده از تیغه بدون استراحت از keychain شما در راه گرفتن.

نیز وجود دارد مشکل با یافتن منابع جایگزین تیغه های این یکی را نمی توان به آسانی در دسترس است.

اگر شما می خواهید این کوچک EDC کپسول برش شما می توانید سر به آمازون که در آن آنها تنها $6.99.

حتی اگر این آینده keychain چاقو ندارد تیغه قابل تعویض من فکر می کنم من آن را دوست دارم بهتر است که برای دقیق دلیل.

اول از همه, آن را به یک جاکلیدی با یک کارابین به سبک دروازه به جای تقسیم حلقه, بنابراین من مانند آن را انجام دهد بهتر است به همین دلیل. اما درست مثل قبلی کپسول چاقو, این یکی نیز دارای تیغه در حلقه سمت کپسول که من فقط نمی توانند درک کنند. اما این یکی ممکن است اجازه می دهد تا به صورت دستی جوش به طوری که شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد جایگزین تیغه های. که گفت: شما نمی خواهد با استفاده از این یکی برای هر خوب برش آن را بهترین راه حل برای باز کردن بسته های که برای من این است که 99.9 ٪ از آنچه من با استفاده از یک چاقو برای به هر حال. 🙂 شما می توانید آن را برای $9.50 در آمازون است.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de

ایندکسر