خوشحال ملی ضد آفتاب روز! این بهترین کرم های ضدآفتاب استفاده در تمام طول سال

یکی از ساده ترین و بهترین راه برای دفع نشانه هایی از پیری ؟ پوشیدن کرم های ضد آفتاب… هر روز! بله حتی در پاییز و زمستان! حفاظت از پوست خود را از اشعه های مضر خورشید و دیگر آسیب های محیطی است کاملا ضروری است اگر شما می خواهید رنگ خود را به ماندن به عنوان جوان به دنبال به عنوان امکان پذیر است.

اگر کرم های ضد آفتاب است در حال حاضر بخشی از محصولات مراقبت از پوست رژیم اجازه را تغییر می دهد! در زیر چهار از بهترین کرم های ضد آفتاب است که ارائه حفاظت مطلوب از خورشید بدون ترک یک فیلم چرب یا سفید باقی مانده است. انبار کردن و شروع به استفاده از مورد علاقه خود را ASAP!

بهترین صورت, کرم های ضد آفتاب

خریداران انتخاب:

EltaMD اشعه ماوراء بنفش روشن ارضا روی صورت, کرم های ضد آفتاب

خلاصه بازی: پاک کردن صورت از کرم های ضد آفتاب; توصیه شده توسط متخصص پوست; کمک می کند تا آرامش و محافظت از پوست مستعد به آکنه روزاسه و تغییر رنگ; مواد معدنی بر اساس صورت کرم های ضد آفتاب است که سبک و ابریشمی.

“اگر شما به دنبال یک کرم های ضد آفتاب خوب با مزایای اضافی برای این یکی. یکی از بهترین چیزهایی است که پوشش و حفاظت. در اروپا/آسیا, اکثر کرم های ضدآفتاب باید نرخ بالا برای هر دو اشعه UVA و UVB اما در ایالات متحده استاندارد اصلی است که SPF برای UVB (اشعه باعث سوختن در درجه اول) اما نه آنقدر برای UVA (اشعه های UVA حساب برای نزدیک به 95 درصد از اشعه ماوراء بنفش تابش رسیدن به زمین و نفوذ عمیق تر در پوست که بیشتر در ارتباط با روند پیری). خوب ELTA یکی از این محصولات عجیب و غریب (در حس خوب) ارائه حفاظت بالا برای هر دو آن را ترک نمی کند سفید بازیگران و آن را به ammaaaazing مواد لازم: Niacinamide می آید بالا در فرمول (5 درصد به عنوان حد آسیا نیا-24) و این همه زمان تشکیل دهنده ستاره (آنتی اکسیدان روشن پوست درمان هیپرپیگمانتاسیون, افزایش کلاژن و ضد التهابی., و غیره) به علاوه ويتامين e و اسید هیالورونیک. به طور جدی این لوسیون بازی-تعویض و بسیار مقرون به صرفه برای چه خوب فرمول است!” – کارن

خرید از آمازون >>

Neutrogena پاک کردن صورت مایع لوسیون ضد آفتاب

نکات برجسته: آب و نور بافت برگ محافظ مات و اجازه می دهد تا پوست به تنفس; روغن رایگان و غیر comedogenic; فرموله شده برای جلوگیری از آفتاب سوختگی بدون تشدید و یا باعث breakouts.

“من خفیف ملاسما (تیره رنگی زمینه) بر روی صورت من. بودن در آفتاب بدون محافظت می کند ملاسما و لکه های تیره تر. من شده است با استفاده از این کرم های ضد آفتاب روزانه به مدت شش ماه و از آن ساخته شده است یک تفاوت! حتی بدون را تشکیل می دهند در من نقاط به سختی قابل مشاهده هستند. من نمی گویم که با پوشیدن این کرم های ضد آفتاب را از شر شما ملاسما انجام شده است. اما حفاظت از پوست خود را از خورشید را تیره تر رنگ محو به طور چشمگیری. این من پوشیدن کرم های ضد آفتاب زیر را تشکیل می دهند و آن را چرب نیست در همه. من می تواند برای ساعت ها و این ضد آفتاب می کند یک کار شگفت انگیز برای حفاظت از پوست من.” – ربکا

خرید از آمازون >>

ویراستاران’ میدارد:

La Roche-Posay Anthelios ذوب-در کرم های ضد آفتاب, شیر

نکات برجسته: سریع جذب با تاثیری پایان; حاوی Cell-Ox سپر آنتی اکسیدان تکنولوژی; مناسب برای پوست های حساس; Oxybenzone رایگان.

“من آمریکایی های آفریقایی تبار و هیچ چیز درایوهای من crazier این از کرم های ضد آفتاب است که برگ سفید باقی مانده در سراسر پوست است. نه تنها این یکی La Roche-Posay خشک به طور کامل روشن اما آن ارائه می دهد جدی در حفاظت از آفتاب را بدون خشک کردن پوست است. آن را همیشه در کیسه های ساحل!” – جانین

خرید از آمازون >>

CeraVe کرم های ضد آفتاب چوب SPF 50

نکات برجسته: حاوی سه ضروری سرامید (1, 3, 6 II) که کمک به بازگرداندن و حفظ آن مانع حفاظتی طبیعی; منحرف اشعه های مضر خورشید را با InVisibleZincTM تکنولوژی Microfine اکسید روی که به راحتی گسترش می یابد و هیچ برگ سفید باقی مانده; non comedogenic (نمی مسدود کردن فشار) سبک و روغن است.

“من دوست دارم با استفاده از یک چوب کرم های ضد آفتاب برای صورت به دلیل آن است که فوق العاده آسان و کثیف نیست. این یکی خشک کردن روشن و سبک روی پوست, مناسب برای پوشیدن در زیر آرایش است.” – Alisha

خرید از آمازون >>

SheFinds دریافت کارمزد برای خرید از طریق لینک کلیک کنید در این پست.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de

ایندکسر