سفارش غذا برای انتخاب کنید تا به طور کلی راه امن نگه داشتن خود را تغذیه و حمایت از رستوران های محلی در قرنطینه. وجود دارد هنوز هم می تواند برخی از اضطراب اطراف امن ترین راه برای رفتن در مورد مواد غذایی انتخاب کنید تا.

با که در ذهن نگه داشتن خواندن برای بدترین اشتباه می تواند شما را هنگام چیدن مواد غذایی در قرنطینه.

takeout food

شاتر

فراموشی به فاصله اجتماعی

مطیع اجتماعی فاصله دستورالعمل است بهترین راه برای جلوگیری از گسترش coronavirus بنابراین شما هنوز هم باید به دنبال این اقدامات وقتی که می آید به چیدن مواد غذایی خود را.

دکتر Jaimie مایر دستیار پروفسور پزشکی و دستیار استاد بالینی پرستاری در دانشکده پزشکی دانشگاه ییل گفت: کسب و کار خودی “اگر شما حمل کردن و یا از طریق درایو شما می خواهید به نگه داشتن فاصله خود را از دیگر مردم به عنوان آنجا که ممکن است.”

takeout food

شاتر

مایر مشاوره ادامه داد: “در نظر بگیرید که در کمتر شلوغ بار و یا اقامت در خارج و یا در اتومبیل خود را تا زمانی که سفارش خود را آماده است. اگر شما می توانید اجتناب از دست زدن به بالا-سطوح تماس (مانند که جمعی قلم!) تمرین خوب بهداشت دست — شستن دست ها با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه و یا استفاده از الکل بر اساس ضد عفونی کننده دست.”

takeout food

شاتر

یکی دیگر از گزینه خوبی است که بخواهید به رستوران مورد خود را انتخاب کنید تا مراحل قبل از قرار دادن سفارش خود را. بسیاری از مکان ها در حال ارائه تماس منظقه انتخاب کنید که در این صورت شما پرداخت آنلاین و یا از طریق تلفن و سفارش خود را قرار داده است در تنه اتومبیل خود را در انتخاب کنید تا.

takeout food

شاتر

اما این هنوز یک ایده خوب برای آماده با یک ماسک و ضد عفونی کننده دست. اگر چه کارکنان باید زیر اجتماعی فاصله دستورالعمل بهتر است به خطا در کنار احتیاط فقط در مورد رستوران کارگر نیاز به درخواست شما هر گونه سوال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de