یکی از نوشیدنی شما باید هر شب در قرنطینه اگر شما می خواهید به خلاص شدن از شر نفخ معده و چربی

اگر شما در حال مبارزه با وزن خود را در قرنطینه گرفتن نگاه نزدیک در رژیم غذایی خود را یک ایده خوب است. به طور خاص به دنبال برای دیدن آنچه که از دست دادن وزن دوستانه مواد تشکیل دهنده ممکن است از دست رفته از مصرف روزانه خود را (و کار به بافت آنها به روال عادی خود) یک ایده خوب است.

سرکه سیب یکی از محبوب ترین کاهش وزن و سم زدایی مواد, اما مصرف روزانه یک شات از آن را جذاب برای همه. با که در ذهن نگه داشتن خواندن برای خوشمزه سرکه سیب, دستور نوشیدنی است که می تواند کمک به شما در کاهش نفخ!

apple cider vinegar drink

شاتر

سرکه سیب بنوشید

آنچه شما نیاز دارید: یخ آب خام سرکه سیب (با مادر), آب لیمو تازه, تازه, استویا, تازه, توت, برگ نعناع

دستور کامل: لذت, مادر, غذا

apple cider vinegar

شاتر

سرکه سیب دارای خواص درمانی بسیاری است و مردم آن را دوست دارم برای زدودن سموم از خواص.

با توجه به Healthline, “مطالعات حیوانی نشان داده است که اسید استیک [جزء اصلی در سرکه] ممکن است ترویج از دست دادن چربی در راه های مختلفی. آن می تواند به کاهش ذخیره چربی را افزایش دهد چربی سوز, کاهش اشتها و بهبود قند خون و انسولین پاسخ.”

flat stomach

شاتر

Healthline توضیح می دهد که دیگر مزایای بهداشت و درمان در ارتباط با سرکه سیب: این می تواند کمک به کاهش فشار خون و بهبود حساسیت به انسولین و کاهش کلسترول. آن را نیز می تواند کمک به کشتن ویروس ها و باکتری ها.

feet on a scale

شاتر

با در نظر گرفتن ترکیب سرکه سیب به رژیم غذایی خود می تواند یک ایده خوب برای بسیاری از دلایل–که آیا از دست دادن وزن یک عامل است یا نه. این دستور باعث می شود آن را آسان برای دریافت دوز روزانه خود را از سرکه سیب در.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر