نقد و بررسی – من فقط رفتن به شروع این بررسی گفت: من واقعا دوست دارم این قلم. من یک هنرمند اما داشتن یک قلم مانند دستگاه اشاره و ابزار نوشتن است و مناسب برای برخی از کار من بر روی iPad من. من نسبتا زیادی دست و گاهی اوقات وقتی که من انتخاب متن و یا سعی کنید به حرکت آیتم در اطراف بر روی صفحه نمایش با انگشتان من در راه دریافت کنید. داشتن یک دقیق تر دستگاه اشاره شده است مفید است. من با استفاده از یک 2020 iPad Pro 11″ و من هرگز با استفاده از اپل مداد, بنابراین من نمی توانم مقایسه آنها را به طور مستقیم اما من اشاره می برخی از تفاوت های بین دو styli که من متوجه شده ام.

آنچه در آن است ؟

مکو Stylus است که به سادگی با قرار دادن یک جایگزین برای اپل مداد های اخیر مدل iPads ها. این است که سازگار با اپل 6 یا نسل جدیدتر iPad Air 3, iPad Pro 11″ (1st & 2nd Generation) و iPad Pro 12.9″ (3rd & 4th Generation). iOS 12.1.4 یا جدیدتر مورد نیاز است.

این نه 100% جایگزینی برای همه چیز یک سیب مداد می توانید انجام دهید – هیچ شیب و یا حساسیت فشار و هیچ دو بار ضربه بزنید حرکت در کنار قلم به تعویض ابزار, اما اگر شما فقط نیاز به یک نقاشی ساده/دستگاه اشاره و یا شما می خواهید برای دیدن اگر قلم-بر اساس محاسبات خود را با اپل است که برای شما این است که مقرون به صرفه راه برای گرفتن آغاز شده است.

مکو قلم نیز حدود 1.5″ کوتاه تر از اپل مداد 2 که احساس می کند بزرگ در دست من است. در تمام عکس ها را من دیده ام از اپل مداد من همیشه فکر می کردم به نظر می رسید بیش از حد بلند و بسیار طولانی تر از یک قلم معمولی اما مکو Stylus احساس می کند فقط حق من است.

چه چیزی در جعبه ؟

 • مکو Stylus
 • قلم مورد
 • ضد اصطکاک Sweatproof دستکش
 • USB-A به کابل میکرو USB
 • فوق العاده نوک قلم
 • کتابچه راهنمای کاربر

مشخصات سخت افزاری

 • مواد: آلیاژ آلومینیوم
 • نوک قلم مواد: ABS
 • نوک قلم اندازه: 1.0 mm
 • نوک قلم), زمان واکنش: 0.01 s
 • اندازه: 5.5 x .42 x .03 در. (14 x 1.07 x 0.1 سانتیمتر)

طراحی و امکانات

مکو قلم می آید در سیاه و آلومینیوم در پایان با یک نقره لهجه حلقه نزدیک به بالا. آن را به طور کامل دور بر خلاف اپل مداد 2 که یک طرف صاف برای جلوگیری از نورد کردن یک میز. آن را احساس می کند واقعا جامد در دست است. هیچ پوشش بیش از این پورت شارژ پس مراقب باشید که در آن شما ذخیره این برای اطمینان از گرد و غبار و رطوبت دریافت نمی. دستی را نشان می دهد گرد و غبار درپوش اما آن را نمی آمد با یک و واضح است که طراحی شده برای قبول یکی پس از آن باید دوباره طراحی شده اند پس از دستی نوشته شده است.

نصب و راه اندازی

وجود دارد هیچ چیز به نصب و یا راه اندازی دیگر از ساخت مطمئن شوید که آن را شارژ و روشن است. وجود یک فاصله دار دکمه پاور در بالا و فشار دادن آن را در آبی قدرت نور و قلم جفت با اپل فورا.

این صاحب قلم می آید با یک نوار چسب در پشت برای اتصال آن به یک سطح صاف. من در بر داشت یک نقطه قرار داده و معدن و در عین حال از آنجا که من نمی خواهم آن را در خارج از من در مورد اپل پس از من آن را می خواهم به نشستن ، اگر شما یک میز منطقه که در آن شما همیشه نگه داشتن قلم شما می تواند آن را قرار داده وجود دارد, اما آن را فقط به عنوان آسان به نگه داشتن آن را در کیف یا کوله پشتی به جای استفاده از چسب به چوب آن را به چیزی.

این نیست تکرار هر عملکرد شما می توانید با انگشتان دست خود را. برای مثال شما نمی توانید به انجام هر یک از حرکات را برای جابجایی بین برنامه ها با کشیدن از پایین صفحه نمایش به بازگشت به صفحه اصلی و یا با کشیدن از بالا به پایین از روی صفحه نمایش به فاش کردن کنترل سنتر یا مرکز اطلاع رسانی. من مطمئن هستم که اگر این محدودیت از قلم خود و یا چیزی است که اپل فقط اجازه نمی دهد. به این دلیل آن نمی تواند جایگزینی کامل برای استفاده از انگشتان دست خود را با iPad.

عمر باتری عالی بوده. در حدود سه هفته با استفاده از آن و بر من نیست و در عین حال به شارژ باتری و این که از میزان شارژ آن را با آمد; من حتی بالا کردن اتهام قبل از شروع این بررسی. عمر باتری کمک کرده است توسط این واقعیت است که قلم خاموش می شود پس از 5 دقیقه اگر از آن استفاده نمی شود. باتری امتیاز در 20 دقیقه بین اتهامات عنوان شده علیه. شارژ قرار است به 1.5 ساعت اما من تا به حال هرگز به شارژ آن را به خودم پس من می توانم تایید می کنند که تعداد.

چیزی که من دوست دارم

من مانند در اختیار داشتن یک قلم را به منظور جلب با حرکت اشیاء اطراف صفحه نمایش و برای حرکت در اطراف iPad رابط. من قادر به اطلاع هر زمان نهفتگی; بهره برداری و یا طراحی با قلم به نظر می رسد به عنوان های فوری را می توان به عنوان با هیچ تاخیر قابل توجه. این نکته از قلم ساخته شده از پلاستیک ABS; من فکر می کنم که کمک خواهد کرد که آن را تاریخ و زمان آخرین اما آن را احساس کمی عجیب و غریب در هنگام ضربه زدن بر روی صفحه نمایش. آن را تقریبا احساس می کند مانند آن را بهره برداری بیش از حد سخت; من احساس نمی مانند آن را به آسیب صفحه نمایش اما با شنیدن سخت بهره برداری است کمی دلسردکننده برای اولین بار در. این تنها واقعا مهم اگر شما با دوبار ضربه زدن بر روی چیزی بر روی صفحه نمایش; به طور کلی استفاده از من به طور معمول نمی بزنید که سخت است.

همانطور که قبلا ذکر شد من نه یک هنرمند. دختر من خیلی هنرمندانه تر از من از من خواست او را به آمد تا با چیزی. او تصمیم گرفت به منظور جلب یک طرح از یک عکس از خودش و اچ خوردن بستنی. من فکر می کنم آن را تبدیل به خوبی!

آنچه که من می خواهم تغییر

من خیلی دوست دارم برای این که به نوعی سازگار با آی فون من. من فکر می کنم که خیلی راحت note-گرفتن دستگاه و یا مفید برای طراحی مبتنی بر بازی های, اما من می دانم که نمی مکو گسل آیفون فقط پشتیبانی نمی کند این. شاید روزی. من همچنین می خواهم توانایی برای سوئیچ به یک پاک کن و یا دیگر ابزار با دو بار ضربه زدن یا فشار دادن یک دکمه دیگر و یا چیزی. در نهایت من فکر می کنم آن را بزرگ خواهد بود اگر من می تواند به صورت بی سیم شارژ این با اتصال آن به اپل مانند اپل با مداد 2 اما برای قیمت, من فکر می کنم این بسیار شسته و رفته دستگاه آن را به عنوان است.

افکار نهایی

اگر شما به دنبال یک طراحی ساده و یا ابزار رسم نمودار با استفاده از iPad خود را قطعا به این قلم را امتحان کنید. حتی با محدودیت های آن این است که یک ابزار مناسب برای کار با اپل و دقیق تر از شما می توانید تنها با انگشتان دست خود را.

قیمت: $40.99
که در آن به خرید: www.meco-ele.com و آمازون
منبع: نمونه برای این بررسی ارائه شده توسط مکو. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.meco-ele.com


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de