در حالی که مردم به ماندن در خانه در طول قرنطینه آنها ممکن است وسوسه به سوئیچ خود را در روال مراقبت از پوست, ایجاد, پیچیده تر, رژیم برای مراقبت از پوست خود را. ماسک صورت و چند مرحله روال هر دو روش محبوب مردم در حال تمرین “مراقبت از خود” در طول این زمان. اما برخی از تغییرات ممکن است انجام بیش از آسیب خوب.

jar of cream

شاتر

اضافه کردن بیش از حد بسیاری از محصولات

اگر شما در حال اضافه کردن بیشتر و بیشتر محصولات خود را به روال خود را در تلاش برای بهبود چهره خود را از آن زمان به یک گام به عقب.

دکتر کاتلین Suozzi استادیار پوست در دانشکده پزشکی دانشگاه ییل توضیح داد که چگونه شما می توانید این زمان را به پوست شما شکستن. او گفت: خودی “به پوست شما آنچه که من اسمش یک محصول تعطیلات که در آن شما آن را نوار پایین به مهربان ساده تر معمول است.”

face wash

شاتر

به جای اجرای یک روال ساده و روزمره می تواند بسیار موثر تر است.

او ادامه می دهد: “این نیز زمان خوبی برای فکر کردن در مورد اصلاح. هنگامی که زندگی ما مشغول هستند و ما را فراموش کرده ام به چوب به یک رژیم هر روز.”

woman touching face

شاتر

با که در ذهن آن را یک ایده بد برای رفتن به دریا را با روال مراقبت از پوست. بیش-لایه برداری و با استفاده از ماسک صورت (محصولات مراقبت از پوست نه دنده محافظ) بیش از حد اغلب صدمه دیده می تواند سلامت کلی پوست شما.

face mask

شاتر

به جای استفاده از این زمان به جست و خیز هر روز آرایش و تمرکز بر روی اصول اولیه مانند یک نسیم ملایم شستن صورت مرطوب کننده و ضد آفتاب هوشمند راه برای مراقبت از پوست خود را در طول قرنطینه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de