بسیاری از مردم تکیه دستکش های پلاستیکی در حال حاضر به ماندن امن در سفرهای خود را به فروشگاه. اگر چه وجود دارد نه هر چیزی اشتباه است با پوشیدن دستکش به فروشگاه و شما باید هر گونه اقدامات پیشگیرانه است که به شما کمک کند احساس امنیت وجود دارد قطعا برخی از هشدارهای به خاطر داشته باشید هنگامی که امید بستن به پوشیدن دستکش. به طور خاص, آن مهم است به یاد داشته باشید همان پیشگیرانه استراتژی شما خواهد بود استفاده بدون دستکش مانند شستن دست های خود را و اجتناب از دست زدن به صورت خود را.

woman with mask and gloves

شاتر

متخصص بیماری های عفونی پاتریشیا Dandache, MD, کلینیک کلیولند می گوید: “ما شاهد تعداد زیادی از مردم در پوشیدن دستکش که نیست اشتباه است بنابراین می گویند اما متاسفانه اکثر مردم پوشیده نیست و یا خلاصی از دستکش خود را به درستی که شکست کل هدف است.”

woman with gloves

شاتر

علاوه بر این دستکش تمایل مردم به یک از امنیت کاذب که می تواند منجر به آنها را فراموش کردن دیگر اقدامات پیشگیرانه آنها باید مصرف شود.

این مقاله توضیح می دهد “وجود دارد می تواند یک پارگی یا rip, در, دستکش, شما می توانید آنها را بر روی و یا آنها را به اشتباه, اما مهمتر از دستکش می تواند شما را به یک از امنیت کاذب – و شما را تا پایان دست زدن به همه چیز شما لطفا از جمله چهره خود را که منجر به خود آلودگی.”

woman with mask and gloves

شاتر

این مقاله ادامه “هر گونه میکروب است که ممکن است در دستکش های خود را منتقل می شود می تواند به تمام سطوح و موارد شما را لمس. این است که چرا آن را معکوس به پوشیدن دستکش و در عین حال همچنان به زیر و رو کردن از طریق کیف پول خود را و یا متن بر روی تلفن خود را در حالی که در فروشگاه.”

woman with gloves

شاتر

با که در ذهن پرش دستکش ممکن است در واقع شما بیشتر مراقب باشند در مورد آنچه شما را لمس کنید و آنچه شما باید به جلوگیری از.

با این حال اگر شما احساس امن تر پوشیدن دستکش, مهم است به خاطر داشته باشید که چگونه به دور از آنها را با خیال راحت با پیروی از دستورالعمل CDC. شما هرگز باید استفاده مجدد از دستکش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de