ANKOMN 2-در-1 هوشمند قهوه اندازه گیری حرکت شبیه چمچه زنی نقد و بررسی

نقد و بررسی قهوه زندگی است و من دوست دارم یک قهوه خوب ابزار! من تست ANKOMN 2-در-1 هوشمند قهوه اندازه گیری حرکت شبیه چمچه زنی باهوش و لوازم جانبی کمی است که باعث می شود من روال صبح *فقط* * * * یک کمی آسان تر است. به علاوه این مسابقات مورد علاقه جدید من لیوان! هی! هو! بیایید برو… به نقد و بررسی!

آنچه در آن است ؟

این یک قهوه حرکت شبیه چمچه زنی با یک سیما کشویی.

طراحی و امکانات

این ANKOMN 2-1 هوشمند قهوه اندازه گیری حرکت شبیه چمچه زنی است که واقعا خوب طراحی شده قهوه حرکت شبیه چمچه زنی! آن است که بسیار سبک وزن و دارای یک سادگی منحنی گرفتن برای حمل و نقل آسان و ورزشی تخت پایین است که اجازه می دهد تا شما را به استراحت قاشق روی سطح میز و حتی آن را نمی رول در اطراف شما. و به نظر می رسد سرد… نوع “جدی علاقه مندان قهوه” پرنیان.

این درب کشویی نیز برای تسطیح خود را حرکت شبیه چمچه زنی. آن میآید برای حذف آسان و تمیز کردن است که پاداش اضافی.

که کشویی بزند به نخلستان است که شما می توانید از نمای جانبی در اینجا در کنار مشخصات.

حرکت شبیه چمچه زنی در واقع دارای دو کسب و کار به پایان می رسد. انتهای یک حرکت شبیه چمچه زنی ساده و مفید را برای حرکت خود را تمام لوبیا ها را از کیسه به چرخ.

اگر شما یک “اندازه گیری توسط وزن” شخص شما این را دوست دارم. در اینجا من در مقیاس صفر به حساب بن در Baratza Encore و من با وزن 20 گرم لوبیا برای جام جهانی بعدی.

و اگر شما با استفاده از قهوه آسیاب شده, کسب و کار پایان حرکت شبیه چمچه زنی اقدامات دقیقا 2 قاشق غذاخوری قهوه. چنگ زدن به یک حرکت شبیه چمچه زنی و استفاده از آن درب کشویی به خود را در سطح خرد به صورت کامل اندازه گیری. ببین!

من با استفاده از یک Aeropress راه اندازی در این راه من آماده جام اگر من با استفاده از لوبیا زمین. من با استفاده از نسبت 2 قاشق لوبیا زمین (4 قاشق غذاخوری) برای 10 اونس آب و یک فنجان قهوه کامل در هر زمان. من نمی خواهم من قهوه قوی ، شما احتمالا می خواهید به بازی در اطراف برای دریافت آن نسبت که در آن شما آنها را می خواهید.

که من به ارمغان می آورد به یک طراحی بهبود من واقعا می خواهم به در نسخه های آینده از این حرکت شبیه چمچه زنی: بیشتر گزینه های اندازه گیری. آن را به اندازه مناسب 2 قاشق غذا خوری در هر زمان, اما من دوست دارم برای دیدن شکاف در کشویی به طوری که شما می توانید از بخش 1, 2 یا 3 قاشق اندازه گیری. که آن را بیشتر انعطاف پذیر برای قهوه خورها به دنبال خاص نسبت و حتی بیشتر مفید برای برنامه های کاربردی مانند آشپزی/پخت هنگامی که اندازه گیری خشک کالا.

چیزی که من دوست دارم

  • تخت پایین نمی رول بر ضد
  • کامل 2 قاشق غذا خوری portioning با تسطیح درب
  • طراحی دو قطعه باعث می شود آن را آسان برای تمیز کردن
  • حرکت شبیه چمچه زنی جانبی عالی برای گرفتن دقیق اندازه گیری بخشهایی از کل لوبیا

چه نیاز به بهبود

  • می خواهم برای دیدن بیشتر گزینه های اندازه گیری در قاشق برای 1, 2 و 3 قاشق اندازه گیری

افکار نهایی

من واقعا دوست دارم ANKOMN 2-در-1 هوشمند قهوه اندازه گیری حرکت شبیه چمچه زنی. آن را رسما امن “ضروری مورد” وضعیت در آشپزخانه من و تبدیل به بخشی از من قهوه کیت همراه با Baratza چرخ & Aeropress. این هم یک هدیه کوچک آیتم برای قهوه معتاد در زندگی خود را. شما نمی توانید لیوان ، که مال من. Gabba Gabba هی!

قیمت: در حال حاضر در فروش برای $7.19 و آنها را تخفیف اگر شما خرید چند قاشق.
که در آن به خرید: شما می توانید آن را از صفحه محصول در ANKOMN وب سایت آمازون
منبع: نمونه از اين محصول ارائه شده توسط Ankomn.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>