با اقامت در خانه سفارشات لغو و کسب و کار بازگشایی در بسیاری از کشورهای بسیاری از ما خواهد بود جسارت به اجرای روال کارهای مانند چیدن مواد غذایی با فرکانس بیشتر دوباره. اما کارشناسان هشدار می دهند که پروتکل های خاصی است که شما باید همچنان به دنبال پشتکار حتی در نور از شل شدن دستورالعمل. به طور خاص وقتی که می آید به آوردن مواد غذایی خود را در خانه چه اشتباه شما باید همچنان به جلوگیری از ؟ پاسخ:

ادامه مطلب: این بدترین اشتباه شما می توانید در هنگام انجام فعالیت در فضای باز در حال حاضر به گفته کارشناسان بهداشت و درمان

“قرار نیست کیسه های مواد غذایی بر روی میز به دلیل بسته بندی می شود و آخرین چیزی که می خواهید انجام دهید این است که گسترش میکروب در آشپزخانه” دکتر Janette Nesheiwat خانواده و دکتر اورژانس به ما می گوید.

“بهتر است هرگز قرار دادن کیسه های مواد غذایی و بسته بندی در کانتر یا سطوح. اگر شما, شما باید شستن و تمیز کردن آشپزخانه” او هشدار می دهد.

جالب! پس چه چیز دیگری پزشکان هشدار می دهند در برابر وقتی که می آید به تخلیه مواد غذایی در خانه شما ؟

نه شستن دست های خود را بعد از نامید چرا که اگر ویروس و یا باکتری ذرات در بسته بندی پس از دست زدن به بسته بندی شما می توانید چشمان خود را به چهره بینی خود را و یا حتی یکی از اعضای خانواده شما می تواند باعث بیماری” دکتر Nesheiwat هشدار می دهد.

دکتر Omerine, مدیر ارشد, مدیر پزشکی, برای, دربان خدمات پزشکی PLLC, هشدار مداوم به فکر چه مدت coronavirus زندگی می کنند می توانند بر روی سطوح.

“متوقف کردن و فکر می کنم قبل از آوردن آن کیسه های مواد غذایی به خانه خود را; این یکی از بدترین اشتباهات است که مردم را” دکتر Omerine هشدار می دهد.

ادامه مطلب: این بدترین اشتباه شما می توانید هنگامی که COVID محدودیت آرام هستند به گفته کارشناسان بهداشت و درمان

“یک فوریه سال 2020 مقاله در مجله عفونت بیمارستان نشان داد که coronavirus می تواند برای چند روز (4-5 روز به طور متوسط ) بر روی شیشه و کاغذ و حتی دیگر در پلاستیک بسته به دما و رطوبت محیط زیست,” MD ادعا میکند.

“مگر در مواردی که شما در حال رفتن به استفاده از خود مواد غذایی, کیف ترک, کیف خارج و ضدعفونی با ساده سفید کننده/آب راه حل قبل از آوردن آنها را.” راهنمایی های خوب!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de